نیاز به تعمیر دارید؟

شرکت ثامن سرویس آریا نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی مفتخر است که با بیش از نیم قرن تجربه در سه دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرات لوازم صنعتی و تعمیرات لوازم آزمایشگاهی در شهر تهران فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

همین حالا تماس بگیرید

91003101

تاریخچه ما

فهرست مطالب

تاریخچه ما:

 

شرکت ثامن سرویس آریا و صنایع برودتی بلوچیان

 

کارخانه کنتینانتال

 

در سال 1346 کارخانه کنتینانتال به مدیریت شهید مرتضی بلوچیان تاسیس شد و شروع به فعالیت نمود و در آن زمان تولید انواع سردخانه ، یخچال ، فریزر های صنعتی و انواع یخچال های رو باز را در دستور كار خود قرار داده و در سراسر كشور توزیع كرد .

 

کارخانه یخچال سازی آریا

 

در سال 1348 تحت نام کارخانه یخچال سازی آریا به مدیریت مرحوم حاج حسن بلوچیان شروع به فعالیت نمود و در آن زمان تولید انواع سردخانه ، یخچال ، فریزر های صنعتی و انواع یخچال های رو باز را در دستور كار خود قرار داده و در سراسر كشور توزیع كرد .

 

کارخانه یخچالسازی وسکاره 

 

در سال 1359 کارخانه یخچال سازی وسکاره در رودهن توسط آقای منصور بلوچیان به ثبت رسید و در زمینه ساخت و تعمیر یخچال فریزر های صنعتی و خانگی و انواع سردخانه مشغول به کار شد.

 

کارخانه یخچال سازی نسار

 

در سال 1361 کارخانه نسار به مدیریت آقای مصطفی بلوچیان تاسیس شد و در زمینه تولید یخچال فریزر های صنعتی شروع به فعالیت کرد.

 

دفتر فنی مهندسی قائم (عج)

 

از آن زمان تا سال 1387 به نام های یخچال سازی نسار ، صنایع برودتی بلوچیان و بخش پژوهشی آن ، دفتر فنی مهندسی قائم (عج ) تغییر نام پیدا كرده و نهایتا در سال 1387 تحت نام شركت صنایع برودتی آریا سرمایش پردیسان به مدیر عاملی مهندس محمد علی بلوچیان ، به شماره  340656 به ثبت رسید .

 

کارخانه آریا سرمایش پردیسان

 

شرکت دانش بنیان صنایع برودتی آریا سرمایش پردیسان در تاریخ 1/11/1387 به منظور تولید و تعمیر تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و صنعتی مورد نیاز صنایع نظامی، خودروسازی، نفت و گاز، الکترونیکی و همچنین مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی تاسیس شد.

 این شرکت مفتخر است که از تاریخ 23/5/1395 از جانب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در لیست شرکت های دانش بنیان تولیدی صنعتی قرار گرفته است.

این شرکت افتخار دارد که در راستای رسیدن به اهداف بزرگ تقویت تولید داخلی با توفیق به تولید بیش از یکصد نو آوری و چندین اختراع ؛ سهمی کوچک در ، اعتلای نام کشور عزیزمان ایران داشته است .

 ساخت بیش از یکصد قطعه که هرگز در داخل کشور تولید نشده اند ، تولید نرم افزار کنترلر دما و رطوبت با سیستم بسیار پیچیده و الگوریتم قوی و همچنین اختراع شیشه ضد تشکیل بخار جهت شیشه رویت چمبر های تست دما و رطوبت، اختراع سیستم کنترل رطوبت و تثبیت با حداقل خطا ، تولید ایر کاندیشن های فشرده و چیلر های فوق فشرده جهت مطارف نظامی و مشارکت در راه اندازی سامانه های دفاعی از جمله دستاوردهای این شرکت است.

 

خدمات فنی مهندسی بلوچیان

 

در سال 1394 در استان خراسان و شهر مشهد امام رضا علیه السلام با نام خدمات فنی بلوچیان به مدیریت مرتضی بلوچیان به ثبت رسید و با نام ثامن سرویس در زمینه تعمیرات مشغول به کار شد.

 

شرکت ثامن سرویس آریا

 

در سال 1399 در تهران با نام شرکت ثامن سرویس آریا به شماره 559264 به ثبت رسید و در زمینه تعمیرات سیستمهای سرمایشی ، آزمایشگاهی ، صنعتی و خانگی و تعمیرات انواع یخچال فریزرهای خانگی و غیره به کار خود ادامه داد.

 

خدمات ما به طور کلی شامل موارد زیر میباشد:

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی:

تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی شامل انواع ساید بای ساید ، یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی ، جارو برقی ، کولر گازی ، پکیج ، آبگرمکن ، شوفاژ و غیره

تعمیرگاه مجاز یخچال فریزرهای صنعتی و فروشگاهی :

تعمیرات تخصصی یخچال فریزر های صنعتی شامل : کبابی ، ایستاده ، شیشه خم ، سوپری ، پرده هوا ، تاپینگ، یخساز،شیر سرد کن و آبسردکن و …

تعمیرگاه مجاز سردخانه:

 انواع سردخانه ثابت و متحرک ، بالای صفر و زیر صفر ، تونل انجماد ، سردخانه کامیون و نیسان و…

تعمیرگاه مجاز چمبر و دیپ فریزر های آزمایشگاهی:

تعمیرات تخصصی دستگاه های آزمایشگاهی ، انواع چیلر ، چمبر های تست دما و رطوب ، چمبر های تست شرایط محیطی، دیپ فریزر ها و سیستم های کاسکاد ،فریزر های منفی 40 درجه ، فریزر های منفی 50 درجه، فریزر های منفی 60 درجه، فریزر های منفی 70 درجه، فریزر های منفی 80 درجه ، فریزر های منفی 90 درجه ، فریزر های منفی 100 درجه ، اورهال چمبرهای خارجی و …

اینجانب مرتضی بلوچیان مدیر عامل شرکت ثامن سرویس آریا به شماره ثبت 559264 در شهر تهران از سال 1373 تا کنون در زمینه ساخت و تعمیرات لوازم آزمایشگاهی ، صنعتی و خانگی فعالیت دارم .

این مجموعه آماده عقد قرارداد جهت دریافت نمایندگی فروش ، نصب و تعمیرات در سراسر تهران و مشهد به صورت تضمینی و با کیفیت عالی میباشد.

 

 

شرکت ثامن سرویس آریا

مدیر عامل مرتضی بلوچیان

نمایندگی مجاز و رسمی تعمیرات لوازم خانگی،صنعتی و آزمایشگاهی

آدرس:

تهران-پیروزی-بلوار ابوذر-بین پل دوم و سوم-نبش پنجم غربی-پلاک 640

کدپستی: 1467686671

ساعت کار: همه روزه از 8 صبح الی 8 شب

تلفن: 02134276

واتس آپ مشاوره و قطعات : 09332709359

 

برای ارسال پیام در واتس آپ کلیک کنید:

 

پیام واتس آپ

 

لوکیشن:

 

 

 

آدرس کارخانه یک:

 

تهران بومهن خیابان تعاونی کامیونداران خیابان اشتیاق اول کوچه امیرالمومنین پلاک ۲۹

شرکت آریا سرمایش پردیسان

مدیر عامل محمد علی بلوچیان

 

 ……………………………………………………….

 

آدرس کارخانه شماره دو :

 

تهران بومهن خیابان تعاونی کامیونداران خیابان اشتیاق اول نبش کوچه امیرالمومنین (ع)

صنایع برودتی بلوچیان

مدیر عامل حسن بلوچیان

خدمات ما

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران
شریعتی - ظفر
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنوب تهران
بسته شده
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران
پیروزی - نیروهوایی
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران
صادقیه

Appliance repair

دستگاههای تولید شده و تعمیر شده
از سال 1346 تا کنون

تعمیر چمبر تست شرایط محیطی

1950

دستگاه

تعمیرات لوازم آزمایشگاهی

Laboratory equipment repairs

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

15230

دستگاه

تعمیرات لوازم خانگی

Home appliance repairs

نمایندگی تعمیرات لوازم صنعتی

27096

دستگاه

تعمیرات لوازم صنعتی

Industrial Equipment Repairs

ثامن سرویس

180300

ساخت یخچال فریزرهای خانگی ،صنعتی و آزمایشگاهی

Manufacture of domestic, industrial and laboratory refrigerators

تعمیرات شبانه روزی...
فقط و فقط یخچال فریزر
09374128234