تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

ساخت و تعمیر چمبر و دیپ فریزرهای 80- درجه سانتیگراد

نیاز به تعمیر دارید؟

شرکت ثامن سرویس آریا نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی مفتخر است که با بیش از نیم قرن تجربه در سه دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرات لوازم صنعتی و تعمیرات لوازم آزمایشگاهی در شهر تهران فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

همین حالا تماس بگیرید

91003101

ساخت و تعمیر چمبر و دیپ فریزرهای 80- درجه سانتیگراد

فهرست مطالب

ساخت و تعمیرات تخصصی چمبر و دیپ فریزرهای 80- درجه سانتیگراد

 

شرکت ثامن سرویس آریا با بیش از 50 سال تجربه در زمینه ساخت و تعمیر سیستمهای سرمایشی آماده عقد قرارداد جهت ساخت ، اورهال ، تعمیر و نگهداری انواع چمبر ، دیپ فریزر و فریزر های منفی 80 درجه می باشد.

خدمات ما:

ساخت و تعمیر انواع یخچال فریزر های آزمایشگاهی

راه اندازی چمبرهای از کار افتاده

ساخت و تولید انواع چمبر ، دیپ فریزر ، آون در ریت های مختلف دمایی از 200 درجه تا منفی 80 درجه سانتیگراد

تبدیل چمبرهای آنالوگ به چمبرهای فوق پیشرفته دیجیتال با نمایشگرهای لمسی و کنترل از راه دور

اورهال و تعویض سیستم کنترل دستگاه های خارجی که به دلیل تحریم از کار افتاده اند

نشت یابی و رفع نشتی مبردهای خنک کننده شامل گاز R23 و R404

تعمیر و تعویض کمپرسورهای تک فاز و سه فاز

اصلاح نرخ بالا و پایین رفتن دما

خدمات و تعمیرات مربوط به سیستم برق و کنترل دستگاه های فوق به صورت کاملاً حرفه ای و دیجیتال

 کلیه خدمات گروه تخصصی ثامن سرویس در محل شما و با نظارت کامل شما انجام میشود و نیازی به حمل دستگاه نیست مگر در شرایط خاص که به محل کارخانه منتقل میگردد.

{جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره جهت خرید ، ساخت و تعمیر و اورهال یخچال فریزرهای آزمایشگاهی و چمبر های تست شرایط محیطی با شماره تلفن 91003102 تماس بگیرید و یا به سایت www.lab.samenservice.com  مراجعه کنید.}

 

همچنین این مجموعه توانایی ساخت و تعمیر انواع چمبر های زیر را دارا می باشد :

 

تست شرایط محیطی (Environmental Chamber)

محفظه آب و هوایی (Climatic Chamber)

 تولید کننده بخار (Steam Generator )

چمبر شوک حرارتی (Thermal Shock Test Chamber)

چمبر ضد انفجار

Walk-in Chamber

Benchtop Temperature Chamber

 

طراحی ، ساخت و تولید انواع اتاق تست ، دیپ فریزر ، چمبر و فریزر آزمایشگاهی

 

از اتاق های کنترل رطوبت و دما می توان به عنوان مرجع اساسی برای آنالیز و کنترل کیفیت محصول استفاده کرد که برای تحقیق و توسعه بسیار ضروری است.

صنایع مختلف نیازهای متفاوتی برای انجام آزمایش دما ، رطوبت ، آزمایش مقاومت در برابر سرما ، آزمایش چرخه حرارتی ، آزمایش درجه حرارت فوق العاده کم ، تست درجه حرارت بالا ، شرایط ذخیره سازی و عملکرد کالیبراسیون دارند.

 محفظه رطوبت دما شامل محفظه رطوبت دمای ثابت ، محفظه آزمایش با دمای سریع است.

 همچنین می توان از محفظه برای آزمایش دمای بالا و پایین استفاده کرد. اگر به دنبال محفظه آزمایش درجه حرارت بالا و پایین هستید ، با ما تماس بگیرید.

 

نکات مهم در خرید چمبر و فریزر آزمایشگاهی :

 

حجم محفظه فریزر آزمایشگاهی

گستره دمایی

سیستم کنترل دمایی پایدار

یکنواختی دمای داخل

عمر و پایداری سرمایش

 

برای نگهداری مواردی مانند کرایو، دیسک های آنتی بیوتیکی، آنتی بادی ، مونوکلونال و پلی کلونال و آنتی سرم ها فریزرهای 20- درجه سانتی گراد کافی می باشد.

در آزمایشگاه هایی که آزمایش های مولوکولی انجام می دهند فریزر 80- درجه نیز استفاده می شود.

دمای موجود در این یخچال فریزر ها در همه نقاط و طبقات باید بصورت یکنواخت وجود داشته باشد که موضوع بسیار حائز اهمیتی است.

دما بصورت روزانه و دو نوبت اندازه گیری می شود و بر روی منحنی کنترل دما به نمایش در می آید.

در صورت عبور دما از حد مجاز و ناتوانی انجام کار با آن توسط کاربر حتما باید با تعمیرکار مجاز چمبر تماس گرفته و برای سرویس مجدد کمک بخواهد.

 

تاریخچه کوتاه در مورد تجهیزات تست دما :

 

بشر قالبا به دنبال مسیرهای ساده سازی برای زندگی خود بوده و همواره از تجربه های پیشینیان استفاده کرده است.

هر آنچه امروز در دسترس ماست بی شک در گذشته بدین شکل نبوده و با گذشت زمان به شکل امروزی تغییر یافته ، نظیر کامپیوتر ، لوازم الکترونیکی ، خودرو ها ، تلفن های موبایل و …

  امروزه آزمایشگاه ها با تجهیزات پیشرفته ای دارند به ما کمک می کنند تا محصول بهتری به دست بیاوریم.

شما تصور کنید بخواهید یک آزمایش ساده مثلا یخ زدن آب را در منزل انجام دهید.

به سادگی آب را در فریزر گذاشته و پس از مدت زمانی آب تبدیل به یخ میشود. ولی در گذشته همین نیاز یکی از دردسرهای بزرگ بشیریت بوده که با رفتن به نقاط سردسیر و یا ارتفاعات امکان پذیر بوده است که در نهایت منجر به ساخت و اختراع یخچال شد.

برای تولید داروهای پزشکی قطعاً نمی توانیم دارو را به نقاط مختلف طبیعت ببریم و شروع به تست دارو در دما ها و شرایط آب و هوایی مختلف کنیم بلکه به راحتی دارو را داخل چمبر قرار داده و آزمون های متنوع را در کمتر از چند ساعت انجام می دهیم و صحه گذاری می کنیم و تبعاً نتایج به دست آمده قابل مقایسه با روش های سنتی نیست.

این روزها هزاران استاندارد در زمینه های مختلف تدوین شده و تست ها با اعتماد بالا قابل انجام هستند و ما از نتایج همین آزمون ها هواپیما ، پل ، سد ، موشک ، پهپاد ، دارو ، واکسن ، فن آوری نانو ، خودرو ، برج و … ساختیم هم چنان هم در حال ساخت هستیم.

 

 

چمبر چیست و چه کاری انجام میدهد؟

 

چمبر (Chamber) به معنای محفظه ، اتاقک و یا سالن می باشد.

دامنه کاربرد : آزمایشگاه ها برای آزمون های قطعات یا نمونه های مختلف

انواع متداول : چمبر آزمون دما و چمبر آزمون رطوبت

محدوده های دمایی سرد متداول : 40- ، 60- و 80- درجه سانتی گراد

محدوده های دمایی گرم متداول : 120+ ، 160+ و 250+ درجه سانتی گراد

محدوده رطوبت : 10 تا 95 درصد

چمبر یا محفظه تست که نام دیگر آن محفظه تست شرایط آب و هوایی نیز می باشد برای تست اثرات محیطی خاص روی محصولات و قطعات صنعتی ، مواداولیه و دستگاه های الکترونیکی استفاده می شود. همچنین این تست بر روی محصولات بیولوژیک نیز اعمال میشود.

به این صورت که با شبیه سازی یک شرایط محیطی خاص رفتار ماشین ها ، قطعات و دستگاه ها را مشاهده نموده و آن را بررسی می نمایند که گاهی شرایط را برای تشدید اثرات آن بر روی این موارد غیر قابل انتظارنیز می کنند که از نمونه های این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دمای شدید زیر صفر یا بالای صفر

شوک دمایی که همان تغییر ناگهانی دما می باشد

ارتفاع که با تغییر فشار آن را میسر می کنند

رطوبت نسبی

لرزش الکترو دینامیکی

تشعشعات الکترو مغناطیسی

تست چرخه خوردگی

اسپری نمک

باران

فرسایش هوایی

افتاب زدگی و تاثیرات اشعه UV

ایجاد شرایط خلا

نمونه های مورد نظر طبق نیاز محصول با قرار گرفتن در محفظه های تست محیطی در معرض یک یا چند مورد از این شرایط آزموده می شوند تا میزان آسیب پذیری آنان مشخص شود.

اندازه این محفظه ها گاهی به اندازه یک اتاق و گاهی نیز در ابعاد کوچکتر هستند.

برنامه ریزی این محفظه ها هم می تواند بطوری باشد که به صورت ثابت یک شرایط خاص را تکرار نماید و یا قابلیت ارائه برنامه و اجرای شرایط گوناگون را دارد.

اندازه ی این محفظه ها متناسب با نیاز متغیر می باشد و قابلیت کوچک بودن در حد قرار گرفتن بر روی میز و یا بزرگ بودن در حد قرار گرفتن یک موشک داخل آن را دارند.

داخل این محفظه ها یک لامپ برای رویت بهتر نمونه قرار داده شده است که اثرات این لامپ بر محیط نیز محاسبه و جبران می شود همچنین پنجره ای برای ارتباط اپراتور ان و امکان ارتباط و مشاهده درون محفظه قرار داده شده است.

روش های کنترلی مختلفی برای کنترل و برنامه ریزی این محفظه ها وجود دارد که در نوع برنامه ریزی ابعاد و اندازه متفاوتند و از نمایشگرهای آنالوک تا تجهیزات کنترلی دیجیتال با ال سی دی رنگی متغیرند.

 امکان برنامه ریزی این محفظه ها هم از طریق سیستم کامپیوتری و هم از طریق شبکه و وب به صورت آنلاین و لحظه ای وجود دارد.

 

دسته بندی چمبرها

 

بطور کلی دسته بندی اصلی این محفظه ها در 3 حوزه تست دمایی ، تست رطوبت و تست شوک حرارتی قرار می گیرد.

محفظه های تست دمایی دماهای مختلف محیطی را شبیه سازی می نمایند در گستره های دمایی مختلف که این بازه از کمترین دما یعنی 80- درجه سانتیگراد تا بیشترین دما 250+ درجه سانتیگراد می باشد که شرکت های مختلف طبق نیاز این گستره را بصورت متغیر در چمبرهای خود استفاده می نمایند.

چمبر های تست دما و رطوبت علاوه بر اینکه دمای مورد نظر را شبیه سازی می کند رطوبت محیطی مورد نیاز را نیز هم زمان شبیه سازی می کنند.

بازه دمایی در این محافظ مانند چمبر تست دمایی از 80- تا 180+ درجه سانتی گراد می باشد و بازه ی رطوبت نسبی بین کمترین 0 تا بیشترین 98 درصد است که متناسب با نیاز مصرف کننده قابل تغییر است.

البته قابل ذکر است که امکان ایجاد رطوبت در دمای منفی وجود نداشته و رطوبت دراین دما قابل تولید نمی باشد.

 

چمبر تست شرایط محیطی و آب و هوا در صنعت خودروسازی

 

آزمایش هایی که به منظور تست امنیت و قابلیت اطمینان برای خودرو ها در نظر گرفته می شوند یک بخش بسیار مهم و حیاتی هستند.

این آزمایش ها به دلیل اینکه باعث می شوند سلامت راننده و مسافران خودرو تضمین شود و یا اینکه بتوان با بهره گیری از این تست ها میزان خرابی قطعات را پایین آورد تا هزینه گارانتی و خدمات پس از فروش برای خودرو ساز کاهش یابد جلب توجه ویژه می کنند.

اما برای تست این قطعات به چه وسیله ای نیاز است؟

چمبر ها یا محفظه های تست شرایط محیطی (آب و هوایی) مخصوص خودرو زیر شاخه از چمبر های تست هستند که بنا به آزمایشات مورد نیاز صنعت خودرو سازی طراحی و بهینه سازی شده اند.

 این چمبر ها با در نظر گرفتن استاندارد های مطرح در زمینه خودرو و قطعات آن شرایطی را فراهم آورده اند که بتوان تمامی اجزای تشکیل دهنده یک خودرو را اعم از صندلی ها، قطعات الکترونیکی، باتری های لیتیومی، کیسه هوا (Air Bag)، موتور ، ترمز و … در شرایطی مشابه با محیط واقعی کارکرد خودرو قرار داد و اقدام به بررسی و رفع عیب احتمالی در این شرایط نمود.

این چمبر ها با قابلیت کنترل و تغییر درجه حرارت، رطوبت، ارتعاشات، نور خورشید، مه ، مه نمکی (Salt Spray) و … محیط های مختلف را در درون محفظه خود نظیر آب هوای کوهستانی، کویری، نزدیک دریا ، زمستانی و تابستانی و … را شبیه سازی می کنند.

 محفظه های آزمایش دما و رطوبت (همچنین به محفظه های آزمایش آب و هوایی یا محفظه آزمایش کنترل شده با رطوبت و دما) شبیه سازی شده و محیط های مختلف طبیعی مانند درجه حرارت بالا ، دمای پایین ، رطوبت ، سرما ، گرما برای آزمایش پایداری در حالت پایدار ، چرخه دمای پایه و فشار سریع را شبیه سازی می کنند

 

 

چمبر تست دما و رطوبت

 

چمبر آزمایشگاهی اتاقک یا محفظه ای است که در آن آزمایشات مختلف با دما و رطوبت در حجم ها و ابعاد مختلف جهت تست شرایط محیطی قطعات در دما های مختلف به کار می رود.

این چمبرها به چند گروه تقسیم میشوند.

چمبر تست شرایط محیطی – چمبر تست شرایط آب و هوایی – چمبر تست دما و رطوبت – چمبر ضد انفجار – چمبر تست پایداری –چمبر شوک دمایی – چمبر شوک حرارتی – چمبر واک این – چمبر بنچ تاپ

استفاده از این دستگاه در بسیاری از صنایع می باشد و قطعات مختلفی که در این اتاقک تست می شوند می توان از صحت عملکرد آنها در دما ها و رطوبت های مختلف مطمئن شد .

به عنوان مثال قطعاتی که در هواپیما به کار میروند زمانی که از دمای محیط وارد جو زمین میشوند باید تست شوند که استقامت آلیاژ آنها به تایید برسد برای این کار و گذراندن این تست قطعات تولید شده را درون این دستگاه قرار میدهند .

چمبرها میتوانند با ریت های دمایی 1 تا 20 درجه سانتیگراد در دقیقه از دمای 80- درجه به دمای 200+ درجه برسند.

 

 

چمبر تست شرایط محیطی (Climatic Chamber)

 

چمبر تست شرایط محیطی و آب و هوا برای تست قطعات و محصولات الکترونیکی، دارو سازی ، صنایع نظامی ، خودرو سازی پزشکی ، فلزات ،مواد پلاستیکی ، مواد غذایی ، مواد شیمیایی ، مصالح ساختمان ، الکترو استاتیک ، لاستیک ، علوم زیست محیطی ، تحقیقات آزمایشگاهی و دانشگاهی ، الکترونیک ، لوازم الکتریکی ، تلفن های همراه ، ارتباطات ، کنتورها ، وسایل نقلیه ، محصولات پلاستیکی ، فلزات ، مواد شیمیایی ، مصالح ساختمانی ، مراقبت های پزشکی ، هوا فضا و … بکار میروند.

جهت به دست آمدن و تولید یک محصول با کیفیت نیاز به مواد اولیه با کیفیت داریم که این مواد باید از نظر بیولوژیکی ، رئولوژیکی ، شیمیایی و فیزیکی تایید شوند.

 یکی از این فرایندها تست شرایط محیطی است که به کیفیت محصول کمک زیادی میکند.

با استفاده از چمبرها تست شرایط محیطی دما ، رطوبت ، عوامل اشعه UV، تست خوردگی، تغییر ناگهانی دما، لرزش الکترومغناطیسی، تشعشعات الکترومغناطیسی، خلا، اسپری نمک ، نور و فشار هوا تست میشوند .

چمبر تست شرایط محیطی به محفظه ای اطلاق می شود که توانایی آزمایش در پارامتر های دما و رطوبت را به طور جداگانه داشته باشد. قرار دادن محصولات در محیط های مختلف آب و هوایی در این دستگاه را تست شرایط محیطی می نامند.

آزمون های دما و رطوبت بسته به نوع نمونه مورد تست و استاندارد های صنایع، متفاوت و متنوع هستند و بعضاً شرایط جوی هر منطقه ، روی نوع استاندارد و نحوه اجرای آن تأثیر مستقیم می گذارد.

این روزها با افزایش تقاضا در صنعت جهت استاندارد سازی محصولات تولیدی از یک طرف و کیفیت بیشتر از طرف دیگر، آزمایشات شرایط محیطی گسترش یافته و نقش مهمی در کنترل کیفی و استاندارد سازی دارد.

بازه ی استاندارد و متداول تست های دمایی در دماهای سرد از 10- ، 20- ، 30- ، 40- ، 50- ، 60- ، 70- ، 80- درجه سانتی گراد ، در دماهای گرم 100 + ، 120 + ، 140 + و 160 + درجه سانتی گراد و رطوبت 10 ، 20 ، 30 ، 40 ، 50 ، 60 و 90 درصدی می باشد.

پایش هم زمان دما و رطوبت می بایست با دقت کافی انجام شده و قابل استناد باشد.

ما پیشنهاد میکنیم جهت فرآیند کالیبراسیون از کارکرد مطلوب دستگاه در دماها و رطوبت های تنظیمی اطمینان حاصل کنید تا در آزمایشات خود دچار مشکل نشوید.

دقت (Accuracy) مهم ترین پارامتر در تجهیز دقیق آزمایشگاهی است.

دقت دمایی در دستگاه های آزمایشگاهی متنوع و بسته به نوع و استاندارد آزمون متفاوت است. در برخی از استاندارد ها این پارامتر با نهایت سخت گیری و الزامات قابل مشاهده و در بعضی نیز با تلرانس و محدوده قابل ملاحضه ای، عنوان شده است.

چمبرهای تست شرایط محیطی همانند بسیاری از دستگاه های دقیق آزمایشگاهی می بایست به صورت دوره ای توسط

آزمون های کالیبراسیون ، صحه گذاری شوند تا آزمون ها ، دقیق و قابل استناد باشند.

عموما دستگاه های آزمایشگاهی دقیق هستند ، که استاندارد های دقیق تر هم مورد استفاده قرار می گیرند و در مجموع ترکیب مناسبی از دقت و کیفیت حاصل می شود.

 اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که هر قدر تسلط بیشتری روی نحوه ی آزمون ها و استاندارد داشته باشید، دستگاه بهتری انتخاب خواهید کرد.

سازندگان دستگاه های آزمایشگاهی ، استادانه استاندارد های صنایع را آموخته اند و با قرار گرفتن در کنار مشتری ، بهترین نتیجه حاصل می شود.

بدیهی است هرچه پارامترهای تست در دستگاهی بیشتر شود ، به همان اندازه سهولت کار با دستگاه در اولویت بیشتری قرار خواهد گرفت.

 امروزه با گسترش کنترلر های لمسی از یک سو و بهره برداری از نرم افزار ساده اما با قابلیت های گسترده از طرف دیگر، تصویر آسان تری از کارکرد دستگاه ها برایمان امکان پذیر شده است.

 

 

چمبر شوک دمایی (Thermal Shock Test Chamber)

 

محفظه شوک حرارتی نیز برای مشاهده تغییر محیط ناگهانی و شرایط آب و هوایی و تست نمونه در این شرایط مثلا رفتن از شرایط آب و هوایی بسیار گرم به شرایط آب و هوایی بسیار سرد مورد استفاده قرار می گیرد.

همه ی نمونه ها با در نظر گرفتن یک یا چند پارامتر داخل محفظه ها قرار میگیرند.

مثلا برای ماشین ها امکان آتش سوزی داخلی و یا آلودگی ایجاد شده برای هوا را می توان بررسی نمود.

در چمبر شوک دمایی نمونه مورد نظر در این دستگاه قرارگرفته و با سرد و گرم شدن سریع دما موجب وارد آوردن شوک حرارت و یا برودت به نمونه میشود.

 این نوع چمبر ها از دو محفظه آسانسوری سرد و گرم تشکیل شده اند که محفظه بالا جهت تست تا دمای 200 درجه و محفظه پایین تا 80- درجه است و یک محفظه دمای محیطی بین این دو محفظه قرار دارد که نمونه وارد این دو محفظه شده و با تغییر دمای ناگهانی نمونه دچار شوک دمایی میشود.

 

 

چمبر آزمایشگاهی

 

محفظه آزمایش یک محیط مصنوعی برای شبیه سازی و تکرار شرایطی است که ماشینها ، مواد ، دستگاه ها و … ممکن است در معرض آن قرار بگیرند.

گاهی این شرایط به گونه ای است که بسیار دور از انتظار می باشد.

تست اتاق اقلیمی و ازمایش شوک حرارتی بخشی از این مهم می باشد.از این روش برای شبیه سازی اب و هوا و یا هر شرایط محیطی در ابعاد وسیع تر بر روی نمونه مورد نظر می باشد.

این اتاق ها نیز مانند محفظه ها می توانند از الگوریتم های ساده تا الگوریتم های بسیار پیچیده بهره میبرند و بصورت آنالوک ، دیجیتال ، دستی و خودکار متفاوت باشند و میتوانند از شبکه های تحت وب یا کامپیوترها کنترل شوند.

 

 

انواع اتاق آزمایش:

 

اتاق آزمایش مکانیکی خنک

اتاق آزمایش نیتروژن مایع

مدولار راه رفتن در اتاق

یخچال فریزر آزمایشگاهی

اون خلا

اون فن دار

اون آزمایشگاهی معمولی

اون دما بالا

چمبر دما پایین

 

 

چمبر ضد انفجار

 

چمبرهای ضد انفجار در دو نوع ضد انفجار محیطی و ضد انفجار محفظه ای طراحی میشوند که در چمبر ضد انفجار محفظه ای ارتباط بین محفظه چمبر با سیستم موتورخانه به طور کلی قطع میشود ولی در چمبر ضد انفجار محیطی یونیت فرمان و سیستم موتورخانه خارج از Zone 1 محیط آزمایشگاهی نصب میشود و محفظه تست آن در داخل آزمایشگاه به کار میرود.

 طیف وسیعی از اتاق های آزمایش دما و رطوبت استاندارد و سفارشی را متناسب با انواع شرایط آزمایش محیط تهیه کنید. اتاق های آزمایش آب و هوا و رطوبت در اندازه ها و تنظیمات مختلفی در دسترس هستند که اندازه آنها از 50 لیتر تا 3000 لیتر بسته به احتیاج شما متغیر است.

 

 

تست شرایط خلا

 

خلا شرایطی است که با استفاده از آون های خلا عمل خشک کردن را انجام می دهد.

این نمونه در صنایع داروسازی ، مهمات سازی و صنایع نظامی کاربرد دارد.

آون های خلا برای اینکه تحت شرایط خلا و فشار بالای آن تغییر شکل ندهند عموما از آلومینیوم ، چدن ، استیل و … بصورت یک تکه و غالبا دو طبقه ساخته می شوند تا سطح رسانش گرمایی افزایش پیدا کند.

دلیل استفاده از آون خلا کاهش اتلاف گرما و از بین رفتن منابع آلودگی در شرایط نبود هوا و یا سایر گاز ها می باشد.

در زیر یا کنار این دستگاه یک پمپ خلا برای مکش هوا و ایجاد خلا درون محفظه خود ، تعبیه شده است.

 

مدل های آون خلا

 

آون خلا دستی

آون خلا اتوماتیک

آون های خلا به دو صورت دستی و اتوماتیک موجود می باشند که در آون های خلا دستی تنظیم فشار درون محفظه و کنترل پمپ به صورت دستی و توسط کاربر صورت می گیرد.

در این مدل ها زمانی که Operator می خواهد درب محفظه را باز نماید باید با استفاده از یک شیر مخصوص محفظه را از حالت خلا در آورده تا در محفظه باز شود.

مدل های اتوماتیک این دستگاه از یک رابط کاربری لمسی بهره می گیرند که تنها کافیست میزان فشار درون محفظه را مشخص نماییم که پس از آن کنترل پمپ خلا و فشار داخل محفظه بصورت اتوماتیک انجام می شود بطوری که حتی زمان باز کردن درب محفظه ، فشار داخل آن نیز بصورت خودکار تنظیم می شود.

 

 

Temperature and humidity test chambers (also called climatic test chambers or simulate and

provide different natural environments like Specialized in climatic test chambers, thermal shock test chambers, walk-in chambers etc.

Temperature change rates from 1 to 15°C/min.Low temperature available: A: -20℃, B: -40℃, C: -70℃ , D: -86℃.E:-200℃( liquid nitrogen refrigeration.

 تعمیر چمبر تست شرایط محیطی | تعمیر چمبر آزمایشگاهی | تعمیر دیپ فریزر | تعمیر آون | تعمیر چمبر ضد انفجار | تعمیر چمبر تست شرایط آب و هوایی

Environmental Chamber repair | Climatic Chamber repair |Steam Generator repair | Thermal Shock Test Chamber repair |Walk in Chamber repair | Benchtop Temperature Chamber repair | Deep Freezer Repair |

 

خدمات ما

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران
شریعتی - ظفر
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنوب تهران
بسته شده
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران
پیروزی - نیروهوایی
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران
صادقیه

Appliance repair

دستگاههای تولید شده و تعمیر شده
از سال 1346 تا کنون

تعمیر چمبر تست شرایط محیطی

1950

دستگاه

تعمیرات لوازم آزمایشگاهی

Laboratory equipment repairs

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

15230

دستگاه

تعمیرات لوازم خانگی

Home appliance repairs

نمایندگی تعمیرات لوازم صنعتی

27096

دستگاه

تعمیرات لوازم صنعتی

Industrial Equipment Repairs

ثامن سرویس

180300

ساخت یخچال فریزرهای خانگی ،صنعتی و آزمایشگاهی

Manufacture of domestic, industrial and laboratory refrigerators

تعمیرات شبانه روزی...
فقط و فقط یخچال فریزر
09374128234