تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز

تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در تهران و مشهد

 

Tecnogas side by side repair in Tehran & Mashhad

 

شرکت تکنو گاز

 

Tecnogas Company

 

شرکت تکنو گاز یک شرکت بسیار بزرگ است که در زمینه های بسیاری فعالیت دارد از جمله لوازم خانگی تکنو گاز شامل : یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولر گازی و جارو برقی که در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی رسمی جهت تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد که تمامی این نمایندگی ها دارای قطعات اصلی و اورجینال مخصوص کارخانه تکنو گاز بوده که با گذراندن دوره های آموزشی سرویس ، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی تکنو گاز ، در نمایندگی های خود فعالیت دارند.

 

 

تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در منزل و محل

 

Tecnogas side by side repair at home

 

Tecnogas side by side dealer repair in Tehran & Mashhad
Tecnogas side by side dealer repair

 

در صورتیکه یکی از محصولات شرکت تکنو گاز را دارید و نیاز به یک سرویسکار مطمئن و متخصص دارید که در منزل شما نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند فقط با یک تماس تکنسین متخصص ما در محل شما حاضر شده تا پس از عیب یابی و برآورد هزینه در صورت تایید شما نسبت به تعمیر و رفع ایراد آن اقدام کنند.

تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در منزل بسیاری از مشکلات مشتریان ما را حل کرده و در هزینه و وقت بسیار صرفه جویی میکند چون نیازی به انتقال یخچال به کارگاه نمی باشد و در حضور شما تعمیر میگردد.

 

تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در تهران و مشهد

 

Tecnogas side by side repair in Tehran,Mashhad

 

در این مجموعه صرف نظر از اینکه چه مدلی از ساید بای ساید تکنو گاز را دارید (قدیمی ترین و جدید ترین) کلیه مدلها به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی تعمیر خواهند شد.

 

تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در شرق تهران | تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در غرب تهران | تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در جنوب تهران | تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در شمال تهران | تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در مشهد

 

تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنو گاز در تهران و مشهد

 

مجموعه ثامن سرویس برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی و اعزام تعمیرکار سیار تکنو گاز کرده تا این افراد با مراجعه به محل خرابی یخچال ، در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز اقدام کنند.

سرویسکار سیار پس از مراجعه به محل شما و تست کامل سیستم و عیب یابی ، هزینه آن را به شما اعلام کرده تا در صورت صلاحدید شما نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید در محل اقدام کند تا نیازی به جابجایی آن نباشد.

شما میتوانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید در منزل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.

تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنو گاز در شرق تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنو گاز در غرب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنو گاز در جنوب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنو گاز در شمال تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنو گاز در مشهد

 

خدمات پس از فروش ساید بای ساید تکنو گاز

 

Tecnogas side by side after sell repair

 

 

Tecnogas after sell side by side repair in Tehran & Mashhad
Tecnogas after sell side by side repair

 

خدمات پس از فروش در هر کارخانه و شرکتی یکی از مهم ترین بخش های آن شرکت می باشد خدمات پس از فروش به ارائه خدمات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی پس از فروش یک دستگاه گفته می شود.

در زمینه لوازم خانگی خدمات پس از فروش ساید بای ساید تکنو گاز دارای اهمیت بالایی می باشد مثلا بعد از خرید یک یخچال و با گذشت زمان یکی از طبقات و یا قطعات آن دچار خرابی و یا شکستگی می شود که با مراجعه به خدمات پس از فروش تکنو گاز در تهران و یا شهر خود میتوانید آن را تهیه بفرمایید.

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص و یا عیب باشد پس از خرید آن و تماس با واحد خدمات شرکت تکنو گاز می توان آن را مرجوع و دستگاه دیگری دریافت کرد.

 

تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنو گاز در تهران و مشهد

 

Tecnogas Ice Maker Repair in Tehran & Mashhad

 

Tecnogas side by side ice maker repair in Tehran & Mashhad
Tecnogas side by side ice maker repair

 

همانطور که میدانید ساید بای ساید تکنو گاز یک محفظه مخصوص جهت یخسازی دارد که به طور منظم تا زمانیکه محفظه آن پر از یخ نشده به ساختن یخ ادامه میدهد که پس از کامل شدن عملیات یخسازی توسط اهرم تشخیص میزان یخ، عملیات آن متوقف می شود.

در فصل تابستان که بیشترین زمانی است که به یخساز ساید بای ساید تکنو گاز خود احتیاج دارید ممکن است دچار مشکل شود برای رفع مشکل و تعمیر یخساز تکنو گاز با یکی از شعب ثامن سرویس در تهران و مشهد تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

از جمله مشکلاتی که باعث میشود عملیات یخسازی متوقف شود را به آن اشاره میکنیم:

گیر کردن یخ در محفظه یخساز

خرابی شیر برقی آب

مسدود بودن ورودی آب به دلیل گرفتن رسوب و جرم در اثر تعویض نکردن به موقع فیلتر

خرابی موتور یخساز

شکستگی پلیت و ظرف قالب یخ یخساز

خرابی موتور یخساز

خرابی گیربکس یخساز و یخ خورد کن

خرابی آیس باکس

خرابی و شکستگی هلزونی آیس باکس

خرابی در سنسور یخساز

خرابی در هیتر و المنت یخساز (در بعضی از مدل ها)

خرابی در برد یخساز

خاموش بودن یخساز

عدم سرمای کافی در قسمت فریزر

ساید بای ساید تکنو گاز با نشان دادن کد خطا یا ارور شما را از مشکلات یخساز با خبر میکند.

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات یخساز فیلتر آب ساید تکنو گاز را به طور منظم هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنو گاز در شرق تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنو گاز در غرب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنو گاز در جنوب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنو گاز در شمال تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنو گاز در مشهد

 

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز

 

کلیه شرکت ها و کارخانجات تولید لوازم خانگی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در کمترین زمان معمولا دارای شعبات متعددی در شهر ها و کشورهای مختلف می باشند تا با ارائه خدمات سریع به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز باید از کارخانه تکنو گاز مجوز فعالیت کسب کرده تا به عنوان یک نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز بتواند فعالیت کند.

ارائه خدمات تعمیر در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی بر عهده نمایندگی می باشد.

یکی از خصوصیات بارز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز استفاده از قطعات اصلی تکنو گاز بوده که دارای اهمیت بالایی است.

جهت اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی رسمی تکنو گاز در شهر خود میتوانید با 118 در تماس باشید تا نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی شود به عنوان مثال:

نمایندگی ساید بای ساید تکنو گاز در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنو گاز در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنو گاز در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنو گاز در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنو گاز در مشهد

 

 

تعمیر برد ساید بای ساید تکنو گاز در تهران و مشهد

 

Tecnogas Side by side board repair in Tehran & Mashhad

 

 

Tecnogas side by side board repair in Tehran,Mashhad
Tecnogas side by side board repair

 

ساید بای ساید تکنو گاز دارای برد الکترونیکی پیچیده ای است که کلیه دستورات را به صورت اتوماتیک انجام می دهند.

برخی از مدل های ساید بای ساید تکنو گاز دارای بردهای گران قیمتی است که در اکثر اوقات در بازار موجود نیستند با توجه به این موضوع تیم تخصصی ثامن سرویس نسبت به تعمیر برد ساید بای ساید تکنو گاز اقدام کرده و ضمانت می کند که به صورت فابریک به کار خود ادامه دهند.

تقریبا 99 درصد از بردهای ساید بای ساید تکنو گاز قابل تعمیر می باشند به شرطی که توسط تعمیرکار دیگری دستکاری نشده باشد و قطعات آن را برنداشته باشد.

تعمیر برد ساید بای ساید تکنو گاز در شمال تهران | تعمیر برد ساید بای ساید تکنو گاز در جنوب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید تکنو گاز در شرق تهران | تعمیر برد ساید بای ساید تکنو گاز در غرب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید تکنو گاز در مشهد | تعمیر برد ساید بای ساید تکنو گاز در تهران

 

خدمات ما :

 

 

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در منزل و محل شامل :

 

Tecnogas side by side troubleshooting & repair at home

 

Tecnogas side by side trouble shooting & service at home in Tehran & Mashhad
Tecnogas side by side troubleshooting & service

 

شارژ گاز و رفع نشتی گاز در ساید بای ساید تکنو گاز ، تعمیر برد ساید بای ساید تکنو گاز ، تعمیر و تعویض موتور (کمپرسور) ساید بای ساید تکنو گاز ، تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنو گاز ، تعمیر مدار دیفراست (Defrost) و برفک زدایی در ساید بای ساید بدون برفک (No Frost) تکنو گاز ، تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنو گاز ، نصب و راه اندازی ساید بای ساید تکنو گاز ، رفع آب ریزی ، عیب یابی ساید بای ساید تکنو گاز ، سرویس های دوره ای و هر آنچه که شما در خصوص تعمیرات ساید بای ساید تکنو گاز احتیاج دارید.

 

 

چنانچه ساید بای ساید تکنو گاز خود را تازه خریده اید حتما از فروشنده کارت ضمانت نامه و گارانتی ساید بای ساید تکنو گاز خود را دریافت کنید و جهت استفاده از خدمات پس از فروش ساید بای ساید تکنو گاز حتما با نمایندگی رسمی ساید بای ساید تکنو گاز در ایران تماس بگیرید تا دستگاه شما شامل ضمانت و گارانتی شود.

لطفا جهت تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز فقط با متخصصین تماس بگیرید و از تعمیر آن توسط افراد غیر حرفه ای و غیر مجاز خودداری نمایید.

نکته مهم تعمیرات ساید بای ساید تکنو گاز در زمان گارانتی خارج از نمایندگی مجاز ساید بای ساید تکنو گاز در تهران موجب ابطال گارانتی می شود.

برای خرید ساید بای ساید تکنو گاز در تهران و همچنین اطلاع از قیمت میتوانید با فروشگاه مرکزی ساید بای ساید تکنو گاز در تهران و یا نمایندگی فروش ساید بای ساید تکنو گاز در تهران تماس حاصل فرمایید این مجموعه صرفا جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید تکنو گاز در تهران و مشهد می باشد و از قیمت ها اطلاعی ندارد.

تمامی خدمات مربوط به تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز توسط سرویسکاران و تکنسین های متخصص که دارای مدارک علمی معتبر و بین المللی می باشند جهت رفاه حال مشتریان در محل انجام می شود.

جهت حفظ طول عمر دستگاه شما و کارکرد بهینه آن فقط از قطعات فابریک و اصلی استفاده میشود.

عیب یابی ساید بای ساید تکنو گاز در شرق تهران | عیب یابی ساید بای ساید تکنو گاز در غرب تهران | عیب یابی ساید بای ساید تکنو گاز در جنوب تهران | عیب یابی ساید بای ساید تکنو گاز در شمال تهران | عیب یابی ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | عیب یابی ساید بای ساید تکنو گاز در مشهد

 

شارژ گاز ،تعویض موتور و کمپرسور ساید بای ساید تکنو گاز در محل

 

Tecnogas gas charging & compressor replacement at home

 

کلیه خدمات شارژ گاز و تعویض و نصب کمپرسور در محل شما انجام میشود و نیازی به انتقال دستگاه به کارگاه نیست

شارژ گاز ساید بای ساید تکنو گاز در شمال تهران | شارژ گاز ساید بای ساید تکنو گاز در جنوب تهران | شارژ گاز ساید بای ساید تکنو گاز در شرق تهران | شارژ گاز ساید بای ساید تکنو گاز در غرب تهران |شارژ گاز ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | شارژ گاز ساید بای ساید تکنو گاز در مشهد

 

Tecnogas side by side compressor eplacement & gas charging at home in Tehran & Mashhad
Tecnogas side by side compressor eplacement & gas charging at home

 

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنو گاز در تهران

 

جهت تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز در تهران 7 روز هفته و در 24 ساعت به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

 

ضمانت و گارانتی خدمات تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز

 

کلیه خدمات تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز توسط سرویسکار ساید بای ساید تکنو گاز در ثامن سرویس دارای ضمانت می باشد تا این اطمینان را به شما بدهیم که یکی از بهترین ها هستیم.

پس از اتمام سرویس ساید بای ساید تکنو گاز چنانچه هرگونه مشکل احتمالی برای دستگاه شما پیش آمد نگران نباشید ما آن را بدون هزینه اضافی برطرف خواهیم کرد.

 

تعمیر 24 ساعته ساید بای ساید تکنو گاز در تهران

 

Tecnogas Repair 24 Hours in Tehran

 

در هر ساعت از شبانه روز که احساس کردید ساید بای ساید تکنو گاز شما به تعمیر احتیاج دارد با ما تماس بگیرید کادر مجرب ما در این مجموعه شبانه روزی به صورت آنلاین با دریافت مشخصات شما به محل سکونت شما آمده تا به تعمیر ساید بای ساید تکنو گاز شما بپردازند. علاوه بر این کادر مجرب ما کارکنانی را به صورت سیار در اختیار دارد تا در هر لحظه از شبانه روز به صورت سیار در شهر در انتظار کمک به شما عزیزان می باشند.

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنو گاز در شرق تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنو گاز در غرب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنو گاز در جنوب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنو گاز در شمال تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنو گاز در مشهد

 

ارور ساید بای ساید تکنو گاز

 

Tecnogas Side by side Error

 

همانطور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی و مجهز شدن یخچال به سیستم های جدید در برد الکترونیکی ساید بای ساید تکنو گاز برنامه هایی نوشته شده که در صورت خرابی یک قطعه ارور مخصوص آن قطعه به نمایش گذاشته شود.

بعد از دیدن ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید میتوان نسبت به عیب یابی یخچال ساید بای ساید و رفع ایراد آن اقدام کرد.

با مراجعه به دفترچه راهنمای ساید بای ساید تکنو گاز میتوانید علت ارور و خرابی قطعه را متوجه شوید.

بلافاصله پس از مشاهده ارور ساید بای ساید تکنو گاز بر روی صفحه سریعا با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنیم تا هزینه های سنگین تری به شما تحمیل نشود.

 

دلایل خرابی برد ساید بای ساید تکنو گاز

 

برد ساید بای ساید تکنو گاز از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده است که اغلب در بالای یخچال و در برخی مدل ها در پشت یخچال و یا پایین یخچال تعبیه شده اند خرابی های برد ساید بای ساید تکنو گاز به چند دلیل اتفاق می افتند:

1 | نوسانات برق

نوسان برق یکی از علل خرابی مدار الکترونیکی ساید بای ساید تکنو گاز است و با ایجاد نوسان و بالا و پایین شدن ولتاژ به قطعات برد آسیب میزند راه حلی که برای آن میشود اندیشید این است که یخچال ساید بای ساید را به یک نوسان گیر یا استابیلایزر مجهز کرد این دستگاه از تغییر ولتاژ و نوسانات جلوگیری کرده و یک برق بدون نوسان را به صورت دائمی تامین میکند.

در زمان هایی که یخچال ساید بای ساید مجهز به این دستگاه نباشد باید هنگامی که نوسانات برق اتفاق می افتد آن را از برق بکشید تا نوسان بر طرف شود.

 

2 | آب خوردگی

معمولا خانم ها جهت نظافت و تمیز کردن یخچال ساید بای ساید آن را پس از مدتی استفاده می شورند که این امر باعث رسیدن آب به قطعات حساس و الکترونیکی شده و زمانی که آب به برد میرسد اتصالی میکند و آسیب میبیند.

راه حل آن ساده است قسمت هایی که دارای قطعات حساس می باشند را با دستمال تمیز کنید و از آب زدن و شستن آن بپرهیزید.

 

3 | اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

در این قسمت چنانچه قطعه ای از مدار دچار خرابی یا اتصالی شود و به موقع برای تعمیر یا تعویض آن اقدام نگردد برد نیز آسیب می بیند اکثر خرابی های برد در این مورد مربوط به خرابی کمپرسور یا موتور یخچال ساید بای ساید ، المنت و یا هیتر ، شیر برقی ، یخساز ، سنسور و فن می باشد که با تعمیر و یا تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به برد جلوگیری میشود.

 

قطعات اصلی ساید بای ساید تکنو گاز

 

Tecnogas side by side parts

 

به طور کلی ساید بای ساید تکنو گاز به چند دلیل دچار مشکل میشوند

1 | ایراد در سیستم سرمایشی

2 | ایراد در سیستم الکترونیکی

 

قطعات سیستم سرمایشی ساید بای ساید تکنو گاز

 

کمپرسور یا موتور تکنو گاز

Tecnogas Compressor

کندانسور تکنو گاز

Tecnogas Condenser

فن کندانسور تکنو گاز

Tecnogas Condenser fan

لوله مویین یا کابلری تکنو گاز

Tecnogas Capillary tube

فیلتر درایر تکنو گاز

Tecnogas filter dryer

تایمر دیفراست تکنو گاز ( در مدل های قدیمی)

Tecnogas defrost timer

ترموفیوز تکنو گاز

Tecnogas thermo fuse

ترمو دیسک تکنو گاز

Tecnogas Thermo disk

اواپراتور تکنو گاز

Tecnogas Evaporator

فن اواپراتور تکنو گاز

Tecnogas Evaporator Fan

المنت یا هیتر تکنو گاز

Tecnogas Heater

سنسور دیفراست تکنو گاز

Tecnogas Defrost Sensor

سنسور دمای محیطی تکنو گاز

Tecnogas Ambient Sensor

یخساز تکنو گاز

Tecnogas Ice Maker

برد اصلی یا منبع تغذیه تکنو گاز

Tecnogas Main Board

برد نمایشگر یا دیسپلی تکنو گاز

Tecnogas Display Board

 

تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنو گاز

 

Tecnogas Side by Side Water Filter Replacement

 

 

Tecnogas side by side water filter sell,buy & replacement
Tecnogas side by side water filter

فیلتر آب ساید بای ساید تکنو گاز

همان طور که میدانید ساید بای ساید تکنو گاز مجهز به سیستم یخساز و آبسرد کن می باشد که به صورت اتوماتیک عملیات یخسازی را انجام میدهد.

با توجه به اینکه دستگاه به آب شهری وصل میشود و داخل آب لوله کشی املاح و رسوبات فراوانی وجود دارد شرکت تکنو گاز فیلتر تسویه آب را برای این دستگاه طراحی کرده تا نسبت به تسویه و جلوگیری از ورود املاح و رسوبات به سیستم جلوگیری کند.

 

زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید تکنو گاز

 

به طور معمول زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنو گاز از 6 ماه تا 1 سال می باشد که البته بستگی به میزان استفاده شما از یخ و آب یخچال دارد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنو گاز در شرق تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنو گاز در غرب تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنو گاز در جنوب تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنو گاز در شمال تهران

 

خدمات تکنو گاز در منزل و محل شما

 

تعمیر برد ساید بای ساید تکنو گاز | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنو گاز | تعویض فیلتر آب ساید بای ساید تکنو گاز | تعویض موتور ساید بای ساید تکنو گاز | شارژ گاز ساید بای ساید تکنو گاز | سرویس ساید بای ساید تکنو گاز | عیب یابی ساید بای ساید تکنو گاز

 

تعمیرات یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در شمال تهران | شمال شرقی | شمال غربی

 

Tecnogas side by side Repair in North of Tehran | North east | North West

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه یک 1

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 1

 

حصاربوعلی | رستم آباد | فرمانیه | اوین | درکه | زعفرانیه | محمودیه | ولنجک | امام زاده قاسم (ع) | دربند | گلابدره | جماران | دزاشیب | نیاوران | اراج | کاشانک | شهرک دانشگاه | شهرک نفت | دارآباد | باغ فردوس | تجریش | قیطریه | چیذر | حکمت | ازگل | سوهانک | شهید محلاتی | اتوبان امام علی | اتوبان صدر | اقدسیه | الهیه | فرشته | اندرزگو | بلوار ارتش | پارک وی | تجریش | جمشیدیه | دیباجی | سعدآباد | صاحبقرانیه | فرمانیه | قیطریه | محمودیه | مقدس اردبیلی | مینی سیتی | نوبنیاد | ولیعصر | کاشانک | کامرانیه

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه دو ۲

 

Tecnogas Repair in Tehran area 2

 

بوعلی | سعادت آباد | مدیریت | کوهسار | پونک | شهید چوب تراش | شهید خرم رودی | صادقیه شمالی | شهرک هما | صادقیه | شهرآرا | کوی نصر | پردیسان | شهرک آزمایش | تهران ویلا | برق آلستوم | تیموری | طرشت | همایونشهر | توحید | زنجان | شادمهر | ایوانک | دریا | شهرک قدس | آسمانها | درختی | فرحزاد | مخابرات | پرواز | آزادی | اتوبان حکیم | اتوبان شیخ فضل اله نوری | اتوبان محمد علی جناح | اتوبان نیایش | اتوبان یادگار امام | بهبودی | جلال آل احمد | خوش شمالی | ستارخان | شادمان | شهرک ژاندارمری | شهرک غرب | گیشا | مترو شریف | مرزداران

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه سه ۳

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 3

 

آرارات | ونک | امانیه | زرگنده | درب دوم | رستم آباد | اختیاریه | داودیه | سید خندان | دروس | قبا | قلهک | کاوسیه | اختیاریه | پاسداران | جردن | جلفا | خواجه عبداله | دولت | کلاهدوز | شیخ بهایی | شیراز | ظفر | ملاصدرا | میدان کتابی | میرداماد | ولیعصر | پارک وی | نیایش

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه چهار ۴

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 4

 

مهران | کاظم آباد | کوهک | مجیدیه | شمس آباد | پاسداران |ضرابخانه | حسین آباد | مبارک آباد | شیان | لویزان | علم و صنعت | نارمک | تهرانپارس غربی | جوادیه | خاک سفید | تهرانپارس شرقی | قاسم آباد | ده نارمک | اوقاف | شمیران نو | حکیمیه | قنات کوثر | کوهسار | مجید آباد | اتوبان بابایی | اتوبان باقری | اتوبان صیاد شیرازی | بنی هاشم | پلیس | دلاوران | رسالت | سراج | شمس آباد | شهدا | صیاد شیرازی | علم وصنعت | فرجام | لویزان | میدان ملت | هروی | هنگام

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه پنج ۵

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 5

 

| شهران جنوبی | شهران شمالی | شهرزیبا | اندیشه | بهاران | کن | المهدی | باغ فیض | پونک جنوبی | پونک شمالی | حصارک | شهرک نفت | کوهسار | مرادآباد | پرواز | سازمان برنامه جنوبی | سازمان برنامه شمالی | ارم | سازمان آب | اباذر | فردوس | مهران | اکباتان | بیمه | آپادانا | جنت آباد جنوبی | جنت آباد شمالی | جنت آباد مرکزی | شاهین | آیت الله کاشانی | اشرفی اصفهانی | ایران زمین شمالی | بلوار تعاون | بلوار فردوس | بولیوار | پونک | پیامبر | جنت آباد | سازمان برنامه | ستاری | سردار جنگل | سولقان | شهر زیبا | شهران | شهرک اکباتان | شهید مهدی باکری

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه شش ۶

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 6

 

نجات اللهی | ایرانشهر | پارک لاله | کشاورز غربی | نصرت | ۱۶آذر | سنایی | بهجت آباد | عباس آباد | قزل قلعه | سیندخت | گلها | شیراز جنوبی | گاندی | ساعی | یوسف آباد | جهاد | جنت | آرژانتین | اتوبان همت | اسکندری | امیر آباد | بلوار کشاورز | توانیر | جمال زاده | حافظ | زرتشت | طالقانی | فاطمی | فلسطین | میدان انقلاب اسلامی | میدان ولیعصر | وزراء | کارگر شمالی | کردستان | کریم خان

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه هفت ۷

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 7

 

شارق الف | دهقان | شارق ب | گرگان | نظام آباد | خواجه نصیر و حقوقی | خواجه نظام شرقی | خواجه نظام غربی | کاج | امجدیه خاقانی | بهار | سهروردی باغ صبا | شهیدقندی | نیلوفر | عباس آباد | اندیشه | حشمتیه | دبستان | ارامنه الف | ارامنه ب | قصر | آپادانا | امام حسین | انقلاب | خواجه نظام | سرباز | سهروردی | شریعتی | شهید مدنی | شیخ صفی | عباس آباد | مدنی | مرودشت | مطهری | مفتح جنوبی | هفت تیر

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در شرق تهران

 

Tecnogas Side by side Repair in east of Tehran

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه هشت ۸

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 8

 

تهرانپارس | دردشت | مدائن | هفت حوض | فدک | زرکش | نارمک | مجیدیه | کرمان | لشگر شرقی | لشگر غربی | وحیدیه | تسلیحات | جشنواره | سبلان

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه نه ۹

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 9

 

استادمعین | دکتر هوشیار | شهید دستغیب | فتح | امامزاده عبداله | شمشیری | سرآسیاب مهرآباد | مهرآبادجنوبی | استاد معین | سی متری جی | طوس | مهر آباد جنوبی | مهرآباد | امامزاده عبدالله | فتح | صنعتی

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه ده ۱۰

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 10

 

بریانک | سلیمانی تیموری | شبیری جی | هفت چنار | سلسبیل جنوبی | کارون جنوبی | هاشمی | زنجان جنوبی | سلسبیل شمالی | کارون شمالی | آذربایجان | آزادی | امام خمینی | جیحون | حسام الدین | خوش | دامپزشکی | رودکی | سینا | قصرالدشت | مالک اشتر | نواب | کارون | کمیل

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه یازده ۱۱

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 11

 

شیخ هادی | انقلاب | امیریه ( فرهنگ ) | فروزش | قلمستان | منیریه | حشمت الدوله | جمالزاده | اسکندری | دخانیات | مخصوص | جمهوری | حر | انبار نفت | آگاهی | راه آهن | عباسی | هلال احمر | ابوسعید | اسکندری جنوبی | پاستور | حسن آباد | گمرک | وحدت اسلامی | ولیعصر | کارگر جنوبی | کاشان

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه دوازده ۱۲

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 12

 

بهارستان | فردوسی | امامزاده یحیی | پامنار | بازار | سنگلج | تختی | هرندی | آبشار | قیام | کوثر | ایران | دروازه شمیران | امین حضور | پانزده خرداد | پیچ شمیران | خراسان | ری | سعدی | لاله زارنو | مولوی | میدان قیام

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه سیزده ۱۳

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 13

 

صفا | شهید اسدی | زاهد گیلانی | اشراقی | دهقان | نیروی هوایی | پیروزی | حافظیه | امامت | شورا | آشتیانی | زینبیه | سرخه حصار | تهران نو | دماوند | نیرو هوایی

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در جنوب تهران | جنوب شرقی | جنوب غربی

 

Tecnogas Side by side Repair in south of Tehran | South east | South west

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه چهارده ۱۴

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 14

 

شکوفه | چهارصد دستگاه | جابری | دژکام | شاهین | مینای شمالی | نیکنام | آهنگران | بروجردی | صد دستگاه | فرزانه | سر آسیب دولاب | شیوا | نبی اکرم (ص) | شهرابی | شکیب | پرستار | سیزده آبان | بلوار ابوذر | تاکسیرانی | مینای جنوبی | دولاب | خاوران | آهنگ شرقی | آهنگ | قصر فیروزه | اتوبان محلاتی | افراسیابی شمالی | اندرزگو | پاسدار گمنام | شهید محلاتی | فلاح | نبرد | هفده شهریور | ائمه اطهار | نیرو هوایی | خیابان اول نیرو هوایی | خیابان دوم نیرو هوایی | خیابان سوم نیرو هوایی | خیابان چهارم نیرو هوایی | خیابان پنجم نیرو هوایی | خیابان ششم نیرو هوایی |

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه پانزده ۱۵

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 15

 

مظاهری | مینابی | بیسیم | شوش | طیب | مطهری | ابوذر | هاشم آباد | اتابک | شهید بروجردی | کیانشهر شمالی | کیانشهر جنوبی | رضویه | مشیریه | افسریه شمالی | افسریه جنوبی | مسعودیه | والفجر | قیامدشت | خاورشهر | آهنگ | اتوبان بعثت | افسریه | خاوران | مشیریه |

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه شانزده ۱۶

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 16

 

جوادیه | نازی آباد | خزانه | شهرک بعثت | علی آباد شمالی | یاخچی آباد | چهارصد دستگاه | تختی | علی آباد جنوبی | باغ آذری | راه آهن | رجایی | هلال احمر | یاخچی آباد

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه هفده ۱۷

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 17

 

ابوذر غربی | آذری | امامزاده حسن(ع) | یافت آباد | جلیلی | زهتابی | زمزم | سجاد | گلچین | وصفنارد | ابوذر شرقی | باغ خزانه | بلورسازی | مقدم | ابوذر | امام زاده حسن | قزوین | قلعه مرغی | میدان بهاران

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه هجده ۱۸

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 18

 

| فردوس | تولیدارو | بهداشت | ولیعصر شمالی | رجائی | ولیعصر جنوبی | صادقیه | صاحب الزمان | یافت آباد جنوبی | یافت آباد شمالی | شاد آباد | هفده شهریور | امام خمینی | شمس آباد | خلیج فارس شمالی | خلیج فارس جنوبی | اتوبان آزادگان | خلیج فارس | سعید آباد | شهرک صاحب الزمان | شهرک ولیعصر

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه نوزده ۱۹

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 19

 

خانی آباد نو شمالی | اسفندیاری و بستان | بهمنیار | خانی آباد نو جنوبی | شریعتی جنوبی | شریعتی شمالی | شکوفه جنوبی | شکوفه شمالی | نعمت آباد | دولت خواه | اسماعیل آباد | شهید کاظمی | رسالت | خانی آباد نو | عبدل آباد

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه بیست ۲۰

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 20

 

| اقدسیه | صفائیه | ظهیر آباد | غیوری | جوانمرد | حمزه آباد | دیلمان | فیروزآبادی | منصوریه | ۱۳آبان | دولت اباد | شهادت | استخر | بهشتی | سرتخت | علائین | نفر آباد | ولی آباد | امین آباد | تقی آباد | نظامی | عباس آباد | کهریزک

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در غرب تهران

 

Tecnogas Side by side Repair in west of Tehran

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه بیست و یک ۲۱

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 21

 

شهرک دریا | تهرانسر غربی | تهرانسر شرقی | باشگاه نفت | تهرانسر مرکزی | شهرک پاسداران | تهرانسر شمالی | شهرک آزادی | شهرک فرهنگیان | شهرک استقلال | شهرک دانشگاه | چیتگر شمالی | چیتگر جنوبی |شهرک ۲۲ بهمن | ویلا شهر | وردآورد | شهرک غزالی | شهرک شهرداری | اتوبان تهران کرج | بزرگراه فتح | تهرانسر | شهرک ۲۲بهمن | شهرک دانشگاه شریف

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران منطقه بیست و دو ۲۲

 

Tecnogas Side by side Repair in Tehran area 22

 

دهکده المپیک | زیبا دشت بالا | گلستان شرقی | زیبادشت پائین | شریف | گلستان غربی | امید | دژبان | شهید باقری | آزادشهر | پیکان شهر | دریاچه چیتگر | شهرک راه آهن | شهرک گلستان

 

خرید و فروش و ارسال قطعات اصلی ساید بای ساید تکنو گاز به شهرستانها

 

Tecnogas Side by side Original Parts Sell and Buy

 

خراسان رضوی | خراسان جنوبی | خراسان شمالی | احمدآباد صولت | انابد | باجگیران | باخرز | بار | بایگ | بجستان | بردسکن | بیدخت | بینالود | تایباد | تربت جام | تربت حیدریه | جغتای | جنگل | جوین | چاپشلو | چکنه | چناران | خرو | خلیل‌آباد | خواف | خوشاب | داورزن | درگز | درود | دولت‌آباد | رباط سنگ | رشتخوار | رضویه | رودآب | ریوش | زاوه | سبزوار | سرخس | سفید سنگ | سلامی | سلطان‌آباد | سنگان | شادمهر | شاندیز | ششتمد | شهرآباد | شهرزو | صالح‌آباد | طرقبه | عشق‌آباد | فرهادگرد | فریمان | فیروزه | فیض‌آباد | قاسم‌آباد | قدمگاه | قلندرآباد | قوچان | کاخک | کاریز | کاشمر | کدکن | کلات | کندر | گلبهار | گلمکان | گناباد | لطف‌آباد | مزداوند | مشهد ریزه | ملک‌آباد | مه‌ولات | نشتیفان | نصرآباد | نقاب | نوخندان | نیشابور | نیل‌شهر | همت‌آباد | یونسی | بجنورد | بیرجند | سرخس | گلبهار | زشک | بینالود | آذربایجان شرقی | تبریز | مراغه | مرند | میانه | آذربایجان غربی | ارومیه | خوی | میاندوآب | مهاباد | اردبیل | مشگین‌شهر | خلخال | اصفهان | کاشان | خمینی‌شهر | نجف‌آباد | ایلام | ایوان | دهلران | آبدانان | اسنوا | هر | بندر عباس | هر | برازجان | بندر گناوه | خورموج | تهران | اسلام‌ شهر | گلستان | قدس | رودهن | پردیس | دماوند | بومهن | آبعلی | وسکاره | آینه ورزان | چهارمحال و بختیاری | شهرکرد | بروجن | فرخ‌شهر | فارسان | خراسان جنوبی | بیرجند | قائن | فردوس | نهبندان | خراسان رضوی | مشهد | سبزوار | نیشابور | تربت حیدریه | خراسان شمالی | بجنورد | شیروان | اسفراین | گرمه جاجرم | خوزستان | اهواز | دزفول | آبادان | خرمشهر | زنجان | زنجان | ابهر | خرمدره | قیدار | سمنان | شاهرود | دامغان | گرمسار | سیستان و بلوچستان | زاهدان | زابل | ایرانشهر | چابهار | فارس | شیراز | کازرون | جهرم | مرودشت | قزوین | قزوین | تاکستان | الوند | اقبالیه | قم | قنوات | جعفریه | کهک | کرج | هشتگرد | نظرآباد | محمدشهر | کردستان | سنندج | سقز | مریوان | بانه | کرمان | سیرجان | رفسنجان | جیرفت | کرمانشاه | اسلام‌آباد غرب | هرسین | کنگاور | کهگیلویه و بویراحمد | یاسوج | دوگنبدان | دهدشت | لیکک | گلستان | گرگان | گنبد کاووس | علی‌آباد کتول | بندر ترکمن | گیلان | رشت | بندر انزلی | لاهیجان | لنگرود | لرستان | خرم‌آباد | بروجرد | دورود | کوهدشت | مازندران | ساری | بابل | آمل | قائم‌ شهر | مرکزی | اراک | ساوه | خمین | محلات | هرمزگان | بندرعباس | میناب | دهبارز | بندر لنگه | همدان | ملایر | نهاوند | تویسرکان | یزد | میبد | اردکان | بافق | کیش | قشم | آستارا | بهبهان | پرند

توجه این مجموعه هیچگونه وابستگی به شرکت تکنو گاز و نمایندگی تکنو گاز ندارد.

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | تعمیرات یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | تعمیرکار یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | تعویض موتور یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | خدمات یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | سرویس کار یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | شارژ گاز یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | قطعات اصلی یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | گارانتی یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | مرکز خدمات یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | نصب موتور یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | برد اصلی یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | تعمیرگاه یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران | تعمیرکار سیار یخچال ساید بای ساید تکنو گاز در تهران

 

مناطق پوشش دهی جهت سرویس و تعمیرات ساید بای ساید تکنو گاز در تهران

 

کلیه مناطق تهران شمال | جنوب | شرق و غرب تهران تحت پوشش و سرویس دهی ثامن سرویس می باشد.

 

تعمیرگاه تخصصی ساید بای ساید تکنو گاز در تهران و مشهد

 

Tecnogas side by side repair in Tehran & Mashhad

تلفن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در شمال تهران

نمایندگی شمال تهران :

22022849

22052598

خط بدون اشغالی شمال تهران 100 خط

91003104 

تلفن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در جنوب تهران

نمایندگی جنوب تهران:

----

----

خط بدون اشغالی جنوب تهران 100 خط

91003186

تلفن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در شرق تهران

 نمایندگی شرق تهران

77754635

 77477258

خط بدون اشغالی شرق تهران 100 خط

91003106

 

تلفن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران

 نمایندگی غرب تهران:

----

44060277

خط بدون اشغالی غرب تهران 100 خط

91003194

 

تعمیر کولرگازی در تهران
خدمات تعمیر و نصب کولرگازی در تهران
Air conditioner repair in tehran
...

نمایندگی تعمیر و سرویس جاروبرقی در تهران

نمایندگی تعمیر و سرویس جاروبرقی در تهران

Vacuum Cleaner Repair In Tehran

...

نمایندگی تعمیر همزن و میکسر کیچن اید

نمایندگی تعمیرات همزن و میکسر کیچن اید

91003188

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در تهران

تعمیر لوازم خانگی در تهران

Appliance Repair In Tehran

...

تعمیر 24 ساعته سردخانه در تهران
تعمیر شبانه روزی سردخانه در تهران
Cold room repair in tehran
...
تعمیر چیلر در تهران
تعمیر 24 ساعته چیلر در تهران
Chiller repair in tehran
...
تعمیر یخچال فریزر صنعتی در تهران
تعمیر شبانه روزی فریزر صنعتی در تهران
Comercial refrigerator & freezer
...
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در تهران
تعمیر یخچال در تهران
Refrigerator repair in tehran
...

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در تهران

تعمیر ساید بای ساید در تهران

Side by side refrigerator repair