نیاز به تعمیر دارید؟

شرکت ثامن سرویس آریا نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی مفتخر است که با بیش از نیم قرن تجربه در سه دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرات لوازم صنعتی و تعمیرات لوازم آزمایشگاهی در شهر تهران فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

همین حالا تماس بگیرید

91003101

نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

فهرست مطالب

نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد 

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

 

 

 

 

 

 

General Electric side by side refrigerator repair in Tehran & Mashhad

 

شرکت جنرال الکتریک

 

General Electric Company

 

شرکت جنرال الکتریک یک شرکت بسیار بزرگ است که در زمینه های بسیاری فعالیت دارد از جمله لوازم خانگی شامل : یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و کولر گازی که در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی رسمی جهت تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد که تمامی این نمایندگی ها دارای قطعات اصلی و اورجینال مخصوص کارخانه جنرال الکتریک بوده که با گذراندن دوره های آموزشی سرویس ، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی در شرکت جنرال الکتریک ، در نمایندگی های خود فعالیت دارند.

خدمات ما :

 

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در منزل و محل شامل :

 

شارژ گاز و رفع نشتی گاز در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک ، تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک ، تعمیر و تعویض موتور (کمپرسور) جنرال الکتریک ، تعمیر یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک ، تعمیر مدار دیفراست و برفک زدایی ساید بای ساید جنرال الکتریک ، تعویض فیلتر یخچال ساید جنرال الکتریک ، نصب و راه اندازی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک ، رفع آب ریزی ، عیب یابی  ساید بای ساید جنرال الکتریک ، سرویس های دوره ای و هر آنچه که شما در خصوص تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک احتیاج دارید.

 عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در محل

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در منزل و محل

 

در صورتیکه یکی از محصولات شرکت جنرال الکتریک را دارید و نیاز به یک سرویسکار مطمئن و متخصص دارید که در منزل شما نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند فقط با یک تماس تکنسین متخصص ما در محل شما حاضر شده تا پس از عیب یابی و برآورد هزینه در صورت تایید شما نسبت به تعمیر و رفع ایراد آن اقدام کنند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل بسیاری از مشکلات مشتریان ما را حل کرده و در هزینه و وقت بسیار صرفه جویی میکند چون نیازی به انتقال یخچال به کارگاه نمی باشد و در حضور شما تعمیر میگردد.

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

 

در این مجموعه صرف نظر از اینکه چه مدلی از یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک را دارید (قدیمی ترین و جدید ترین) کلیه مدلها به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی تعمیر خواهند شد.

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شرق تهران –تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در غرب تهران –تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در جنوب تهران – تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شمال تهران

 

نمایندگی خدمات پس از فروش ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

تعمیرکار سیار ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

 

مجموعه ثامن سرویس برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی و اعزام تعمیرکار سیار جنرال الکتریک کرده تا این افراد با مراجعه به محل خرابی یخچال ، در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک اقدام کنند.

سرویسکار سیار پس از مراجعه به محل شما و تست کامل سیستم و عیب یابی ، هزینه آن را به شما اعلام کرده تا در صورت صلاحدید شما نسبت به تعمیر یخچال در محل اقدام کند تا نیازی به جابجایی آن نباشد.

شما میتوانید برای تعمیر یخچال در منزل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.

 

خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

خدمات پس از فروش در هر کارخانه و شرکتی یکی از مهم ترین بخش های آن شرکت می باشد خدمات پس از فروش به ارائه خدمات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی پس از فروش یک دستگاه گفته می شود.

در زمینه لوازم خانگی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک دارای اهمیت بالایی می باشد مثلا بعد از خرید یک یخچال و با گذشت زمان یکی از طبقات و یا قطعات آن دچار خرابی و یا شکستگی می شود که با مراجعه به خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در تهران و یا شهر خود میتوانید آن را تهیه بفرمایید.

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص و یا عیب باشد پس از خرید آن و تماس با واحد خدمات شرکت جنرال الکتریک می توان آن را مرجوع و دستگاه دیگری دریافت کرد.

خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شرق تهران –خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در غرب تهران –خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در جنوب تهران – خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شمال تهران –خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

نمایندگی تعمیر یخساز جنرال الکتریک در تهران و مشهد

تعمیر یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

 

General Electric Ice Maker Repair in Tehran & Mashhad

 

همانطور که میدانید ساید بای ساید جنرال الکتریک یک محفظه مخصوص جهت یخسازی دارد که به طور منظم تا زمانیکه محفظه آن پر از یخ نشده به ساختن یخ ادامه میدهد که پس از کامل شدن عملیات یخسازی توسط اهرم تشخیص میزان یخ عملیات آن متوقف می شود.

در فصل تابستان که بیشترین زمانی است که به یخساز یخچال خود احتیاج دارید ممکن است دچار مشکل شود برای رفع مشکل و تعمیر یخساز جنرال الکتریک با یکی از شعب ثامن سرویس در تهران و مشهد تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

از جمله مشکلاتی که باعث میشود عملیات یخسازی متوقف شود را به آن اشاره میکنیم:

گیر کردن یخ در محفظه یخساز

خرابی شیر برقی آب

مسدود بودن ورودی آب به دلیل گرفتن رسوب و جرم در اثر تعویض نکردن به موقع فیلتر

خرابی موتور یخساز

شکستگی پلیت و ظرف قالب یخ یخساز

 خرابی موتور یخساز

خرابی گیربکس یخساز و یخ خورد کن

خرابی آیس باکس

خرابی و شکستگی هلزونی آیس باکس

خرابی در سنسور

خرابی در هیتر و المنت یخساز (در بعضی از مدل ها)

خرابی در برد یخساز

خاموش بودن یخساز

عدم سرمای کافی در قسمت فریزر

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک با نشان دادن کد خطا یا ارور شما را از مشکلات یخساز با خبر میکند.

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات یخساز فیلتر آب ساید جنرال الکتریک را به طور منظم هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

 

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

کلیه شرکت ها و کارخانجات تولید لوازم خانگی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در کمترین زمان معمولا دارای شعبات متعددی در شهر ها و کشورهای مختلف می باشند تا با ارائه خدمات سریع به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید از کارخانه جنرال الکتریک مجوز فعالیت کسب کرده تا به عنوان یک نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر یخچال جنرال الکتریک بتواند فعالیت کند.

 ارائه خدمات تعمیر در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی بر عهده نمایندگی می باشد.

یکی از خصوصیات بارز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک استفاده از قطعات اصلی جنرال الکتریک بوده که دارای اهمیت بالایی است.

جهت اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در شهر خود میتوانید با 118 در تماس باشید تا نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی شود به عنوان مثال:

نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در شرق تهران – نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در غرب تهران –نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در جنوب تهران – نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در شمال تهران

 

 تعمیر،خرید . فروش برد ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

 

یخچال های امروزی جنرال الکتریک دارای بردهای الکترونیکی پیچیده ای می باشند که کلیه دستورات را به صورت اتوماتیک انجام می دهند.

در گذشته که هنوز بردهای الکترونیکی به عرصه لوازم خانگی ورود پیدا نکرده بود عملیات برفک زدایی به صورت مکانیکی یا دستی انجام میشد ولی امروزه کلیه این دستورات توسط آی سی برد که قبلا برنامه ریزی شده اند اجرا می شوند.

برخی از مدل های یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای بردهای گران قیمتی است که در اکثر اوقات در بازار موجود نیستند با توجه به این موضوع تیم تخصصی ثامن سرویس کلیه بردهای یخچال جنرال الکتریک را تعمیر کرده و ضمانت می کند که به صورت فابریک به کار خود ادامه دهند.

تقریبا 99 درصد از بردهای یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک قابل تعمیر می باشند به شرطی که توسط تعمیرکار دیگری دستکاری نشده باشد و قطعات آن را برنداشته باشد.

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شمال تهران – تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در جنوب تهران – تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شرق تهران– تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک در غرب تهران – تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

 

ارور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

 General Electric Side by side Refrigerator Error

 

همانطور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی و مجهز شدن یخچال ها به سیستم های جدید در بردهای الکترونیکی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک برنامه هایی نوشته شده که در صورت خرابی یک قطعه ارور مخصوص آن قطعه به نمایش گذاشته شود.

 بعد از دیدن ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال میتوان نسبت به عیب یابی یخچال و رفع ایراد آن اقدام کرد.

با مراجعه به دفترچه راهنمای ساید بای ساید جنرال الکتریک میتوانید علت ارور و خرابی قطعه را متوجه شوید.

بلافاصله پس از مشاهده ارور ساید بای ساید جنرال الکتریک بر روی صفحه سریعا با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنیم تا هزینه های سنگین تری به شما تحمیل نشود.

 

دلایل خرابی برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده است که اغلب در بالای یخچال و در برخی مدل ها در پشت یخچال و یا پایین یخچال تعبیه شده اند خرابی های برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به چند دلیل اتفاق می افتند:

1-       نوسانات برق

نوسان برق یکی از علل خرابی مدار الکترونیکی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک است و با ایجاد نوسان و بالا و پایین شدن ولتاژ به قطعات برد آسیب میزند راه حلی که برای آن میشود اندیشید این است که یخچال را به یک نوسان گیر یا استابیلایزر مجهز کرد این دستگاه از تغییر ولتاژ و نوسانات جلوگیری کرده و یک برق بدون نوسان را به صورت دائمی تامین میکند.

 در زمان هایی که یخچال مجهز به این دستگاه نباشد باید هنگامی که نوسانات برق اتفاق می افتد آن را از برق بکشید تا نوسان بر طرف شود.

 

2-       آب خوردگی

معمولا خانم ها جهت نظافت و تمیز کردن یخچال آن را پس از مدتی استفاده می شورند که این امر باعث رسیدن آب به قطعات حساس و الکترونیکی شده و زمانی که آب به برد میرسد اتصالی میکند و آسیب میبیند.

راه حل آن ساده است قسمت هایی که دارای قطعات حساس می باشند را با دستمال تمیز کنید و از آب زدن و شستن آن بپرهیزید.

 

3-       اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

در این قسمت چنانچه قطعه ای از مدار دچار خرابی یا اتصالی شود و به موقع برای تعمیر آن اقدام نگردد برد نیز آسیب می بیند اکثر خرابی های برد در این مورد مربوط به خرابی کمپرسور یا موتور یخچال ، المنت و یا هیتر ، شیر برقی ، یخساز ، سنسور و فن می باشد که با تعمیر و یا تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به برد جلوگیری میشود.

 

قطعات اصلی ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

General Electric side by side refrigerator parts

 

به طور کلی ساید بای ساید جنرال الکتریک به چند دلیل دچار مشکل میشوند

1-       ایراد در سیستم سرمایشی

2-       ایراد در سیستم الکترونیکی

 

 قطعات سیستم سرمایشی ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

کمپرسور یا موتور جنرال الکتریک

General Electric Compressor

کندانسور جنرال الکتریک

General Electric Condenser

فن کندانسور جنرال الکتریک

General Electric Condenser fan

لوله مویین یا کابلری جنرال الکتریک

General Electric Capillary tube

فیلتر درایر جنرال الکتریک

General Electric filter dryer

تایمر دیفراست جنرال الکتریک ( در مدل های قدیمی)

General Electric defrost timer

ترموفیوز جنرال الکتریک

General Electric thermo fuse

ترمو دیسک جنرال الکتریک

General Electric Thermo disk

اواپراتور جنرال الکتریک

General Electric Evaporator

فن اواپراتور جنرال الکتریک

General Electric Evaporator Fan

المنت یا هیتر جنرال الکتریک

General Electric Heater

سنسور دیفراست جنرال الکتریک

General Electric Defrost Sensor

سنسور دمای محیطی جنرال الکتریک

General Electric Ambient Sensor

یخساز جنرال الکتریک

General Electric Ice Maker

برد اصلی یا منبع تغذیه جنرال الکتریک

General Electric Main Board

برد نمایشگر یا دیسپلی جنرال الکتریک

General Electric Display Board

 

خرید ، فروش و تعویض فیلتر اصلی ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

General Electric Side by Side Water Filter Replacement

 

فیلتر آب ساید بای ساید جنرال الکتریک

همان طور که میدانید ساید بای ساید جنرال الکتریک مجهز به سیستم یخساز و آبسرد کن می باشد که به صورت اتوماتیک عملیات یخسازی را انجام میدهد.

با توجه به اینکه دستگاه به آب شهری وصل میشود و داخل آب لوله کشی املاح و رسوبات فراوانی وجود دارد شرکت جنرال الکتریک فیلتر تسویه آب را برای این دستگاه طراحی کرده تا نسبت به تسویه و جلوگیری از ورود املاح و رسوبات به سیستم جلوگیری کند.

 

زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

به طور معمول زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک از 6 ماه تا 1 سال می باشد که البته بستگی به میزان استفاده شما از یخ و آب یخچال دارد.

 

خدمات جنرال الکتریک در منزل و محل شما

تعمیر برد جنرال الکتریک – تعمیر یخساز جنرال الکتریک – تعویض فیلتر آب جنرال الکتریک – تعویض موتور جنرال الکتریک – شارژ گاز جنرال الکتریک – سرویس جنرال الکتریک – عیب یابی جنرال الکتریک

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران | شمال شرقی | شمال غربی

 

General Electric Refrigerator side by side Repair in North Tehran | North east North West

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه یک1

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 1

 

حصاربوعلی | رستم آباد | فرمانیه | اوین | درکه | زعفرانیه | محمودیه | ولنجک | امام زاده قاسم (ع) | دربند | گلابدره | جماران | دزاشیب | نیاوران | اراج | کاشانک | شهرک دانشگاه | شهرک نفت | دارآباد | باغ فردوس | تجریش | قیطریه | چیذر | حکمت | ازگل | سوهانک | شهید محلاتی | اتوبان امام علی | اتوبان صدر | اقدسیه | الهیه | فرشته | اندرزگو | بلوار ارتش | پارک وی | تجریش | جمشیدیه | دیباجی | سعدآباد | صاحبقرانیه | فرمانیه | قیطریه | محمودیه | مقدس اردبیلی | مینی سیتی | نوبنیاد | ولیعصر | کاشانک | کامرانیه

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه دو۲

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 2

 

بوعلی | سعادت آباد | مدیریت | کوهسار | پونک | شهید چوب تراش | شهید خرم رودی | صادقیه شمالی | شهرک هما | صادقیه | شهرآرا | کوی نصر | پردیسان | شهرک آزمایش | تهران ویلا | برق آلستوم | تیموری | طرشت | همایونشهر | توحید | زنجان | شادمهر | ایوانک | دریا | شهرک قدس | آسمانها | درختی | فرحزاد | مخابرات | پرواز | آزادی | اتوبان حکیم | اتوبان شیخ فضل اله نوری | اتوبان محمد علی جناح | اتوبان نیایش | اتوبان یادگار امام | بهبودی | جلال آل احمد | خوش شمالی | ستارخان | شادمان | شهرک ژاندارمری | شهرک غرب | گیشا | مترو شریف | مرزداران

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه سه۳

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 3

 

آرارات | ونک | امانیه | زرگنده | درب دوم | رستم آباد | اختیاریه | داودیه | سید خندان | دروس | قبا | قلهک | کاوسیه | اختیاریه | پاسداران | جردن | جلفا | خواجه عبداله | دولت | کلاهدوز | شیخ بهایی | شیراز | ظفر | ملاصدرا | میدان کتابی | میرداماد | ولیعصر | پارک وی | نیایش

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه چهار ۴

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 4

 

مهران | کاظم آباد | کوهک | مجیدیه | شمس آباد | پاسداران |ضرابخانه | حسین آباد | مبارک آباد | شیان | لویزان | علم و صنعت | نارمک | تهرانپارس غربی | جوادیه | خاک سفید | تهرانپارس شرقی | قاسم آباد | ده نارمک | اوقاف | شمیران نو | حکیمیه | قنات کوثر | کوهسار | مجید آباد | اتوبان بابایی | اتوبان باقری | اتوبان صیاد شیرازی | بنی هاشم | پلیس | دلاوران | رسالت | سراج | شمس آباد | شهدا | صیاد شیرازی | علم وصنعت | فرجام | لویزان | میدان ملت | هروی | هنگام

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه پنج ۵

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 5

 

| شهران جنوبی | شهران شمالی | شهرزیبا | اندیشه | بهاران | کن | المهدی | باغ فیض | پونک جنوبی | پونک شمالی | حصارک | شهرک نفت | کوهسار | مرادآباد | پرواز | سازمان برنامه جنوبی | سازمان برنامه شمالی | ارم | سازمان آب | اباذر | فردوس | مهران | اکباتان | بیمه | آپادانا | جنت آباد جنوبی | جنت آباد شمالی | جنت آباد مرکزی | شاهین | آیت الله کاشانی | اشرفی اصفهانی | ایران زمین شمالی | بلوار تعاون | بلوار فردوس | بولیوار | پونک | پیامبر | جنت آباد | سازمان برنامه | ستاری | سردار جنگل | سولقان | شهر زیبا | شهران | شهرک اکباتان | شهید مهدی باکری

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه شش ۶

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 6

 

نجات اللهی | ایرانشهر | پارک لاله | کشاورز غربی | نصرت | ۱۶آذر | سنایی | بهجت آباد | عباس آباد | قزل قلعه | سیندخت | گلها | شیراز جنوبی | گاندی | ساعی | یوسف آباد | جهاد | جنت | آرژانتین | اتوبان همت | اسکندری | امیر آباد | بلوار کشاورز | توانیر | جمال زاده | حافظ | زرتشت | طالقانی | فاطمی | فلسطین | میدان انقلاب اسلامی | میدان ولیعصر | وزراء | کارگر شمالی | کردستان | کریم خان

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه هفت ۷

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 7

 

شارق الف | دهقان | شارق ب | گرگان | نظام آباد | خواجه نصیر و حقوقی | خواجه نظام شرقی | خواجه نظام غربی | کاج | امجدیه خاقانی | بهار | سهروردی باغ صبا | شهیدقندی | نیلوفر | عباس آباد | اندیشه | حشمتیه | دبستان | ارامنه الف | ارامنه ب | قصر | آپادانا | امام حسین | انقلاب | خواجه نظام | سرباز | سهروردی | شریعتی | شهید مدنی | شیخ صفی | عباس آباد | مدنی | مرودشت | مطهری | مفتح جنوبی | هفت تیر

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران

 

General Electric Refrigerator Repair in east of Tehran

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه هشت ۸

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 8

 

تهرانپارس | دردشت | مدائن | هفت حوض | فدک | زرکش | نارمک | مجیدیه | کرمان | لشگر شرقی | لشگر غربی | وحیدیه | تسلیحات | جشنواره | سبلان

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه نه ۹

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 9

 

استادمعین | دکتر هوشیار | شهید دستغیب | فتح | امامزاده عبداله | شمشیری | سرآسیاب مهرآباد | مهرآبادجنوبی | استاد معین | سی متری جی | طوس | مهر آباد جنوبی | مهرآباد | امامزاده عبدالله | فتح | صنعتی

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه ده ۱۰

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 10

 

بریانک | سلیمانی تیموری | شبیری جی | هفت چنار | سلسبیل جنوبی | کارون جنوبی | هاشمی | زنجان جنوبی | سلسبیل شمالی | کارون شمالی | آذربایجان | آزادی | امام خمینی | جیحون | حسام الدین | خوش | دامپزشکی | رودکی | سینا | قصرالدشت | مالک اشتر | نواب | کارون | کمیل

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه یازده ۱۱

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 11

 

شیخ هادی | انقلاب | امیریه ( فرهنگ ) | فروزش | قلمستان | منیریه | حشمت الدوله | جمالزاده | اسکندری | دخانیات | مخصوص | جمهوری | حر | انبار نفت | آگاهی | راه آهن | عباسی | هلال احمر | ابوسعید | اسکندری جنوبی | پاستور | حسن آباد | گمرک | وحدت اسلامی | ولیعصر | کارگر جنوبی | کاشان

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه دوازده ۱۲

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 12

 

بهارستان | فردوسی | امامزاده یحیی | پامنار | بازار | سنگلج | تختی | هرندی | آبشار | قیام | کوثر | ایران | دروازه شمیران | امین حضور | پانزده خرداد | پیچ شمیران | خراسان | ری | سعدی | لاله زارنو | مولوی | میدان قیام

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه سیزده ۱۳

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 13

 

صفا | شهید اسدی | زاهد گیلانی | اشراقی | دهقان | نیروی هوایی | پیروزی | حافظیه | امامت | شورا | آشتیانی | زینبیه | سرخه حصار | تهران نو | دماوند | نیرو هوایی

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران | جنوب شرقی | جنوب غربی

 

General Electric Refrigerator Repair in south of Tehran | South east South west

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه چهارده ۱۴

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 14

 

شکوفه | چهارصد دستگاه | جابری | دژکام | شاهین | مینای شمالی | نیکنام | آهنگران | بروجردی | صد دستگاه | فرزانه | سر آسیب دولاب | شیوا | نبی اکرم (ص) | شهرابی | شکیب | پرستار | سیزده آبان | ابوذر | تاکسیرانی | مینای جنوبی | دولاب | خاوران | آهنگ شرقی | آهنگ | قصر فیروزه | اتوبان محلاتی | افراسیابی شمالی | اندرزگو | پاسدار گمنام | شهید محلاتی | فلاح | نبرد | هفده شهریور |

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه پانزده ۱۵

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 15

 

مظاهری | مینابی | بیسیم | شوش | طیب | مطهری | ابوذر | هاشم آباد | اتابک | شهید بروجردی | کیانشهر شمالی | کیانشهر جنوبی | رضویه | مشیریه | افسریه شمالی | افسریه جنوبی | مسعودیه | والفجر | قیامدشت | خاورشهر | آهنگ | اتوبان بعثت | افسریه | خاوران | مشیریه |

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه شانزده ۱۶

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 16

 

جوادیه | نازی آباد | خزانه | شهرک بعثت | علی آباد شمالی | یاخچی آباد | چهارصد دستگاه | تختی | علی آباد جنوبی | باغ آذری | راه آهن | رجایی | هلال احمر | یاخچی آباد

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه هفده۱۷

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 17

 

ابوذر غربی | آذری | امامزاده حسن(ع) | یافت آباد | جلیلی | زهتابی | زمزم | سجاد | گلچین | وصفنارد | ابوذر شرقی | باغ خزانه | بلورسازی | مقدم | ابوذر | امام زاده حسن | قزوین | قلعه مرغی | میدان بهاران

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه هجده ۱۸

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 18

 

| فردوس | تولیدارو | بهداشت | ولیعصر شمالی | رجائی | ولیعصر جنوبی | صادقیه | صاحب الزمان | یافت آباد جنوبی | یافت آباد شمالی | شاد آباد | هفده شهریور | امام خمینی (ره ) | شمس آباد | خلیج فارس شمالی | خلیج فارس جنوبی | اتوبان آزادگان | خلیج فارس | سعید آباد | شهرک صاحب الزمان | شهرک ولیعصر

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه نوزده ۱۹

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 19

 

خانی آباد نو شمالی | اسفندیاری و بستان | بهمنیار | خانی آباد نو جنوبی | شریعتی جنوبی | شریعتی شمالی | شکوفه جنوبی | شکوفه شمالی | نعمت آباد | دولت خواه | اسماعیل آباد | شهید کاظمی | رسالت | خانی آباد نو | عبدل آباد

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه بیست ۲۰

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 20

 

| اقدسیه | صفائیه | ظهیر آباد | غیوری | جوانمرد | حمزه آباد | دیلمان | فیروزآبادی | منصوریه | ۱۳آبان | دولت اباد | شهادت | استخر | بهشتی | سرتخت | علائین | نفر آباد | ولی آباد | امین آباد | تقی آباد | نظامی | عباس آباد | کهریزک

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در غرب تهران

 

General Electric Refrigerator Repair in west of Tehran

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه بیست و یک ۲۱

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 21

 

شهرک دریا | تهرانسر غربی | تهرانسر شرقی | باشگاه نفت | تهرانسر مرکزی | شهرک پاسداران | تهرانسر شمالی | شهرک آزادی | شهرک فرهنگیان | شهرک استقلال | شهرک دانشگاه | چیتگر شمالی | چیتگر جنوبی |شهرک ۲۲ بهمن | ویلا شهر | وردآورد | شهرک غزالی | شهرک شهرداری | اتوبان تهران کرج | بزرگراه فتح | تهرانسر | شهرک ۲۲بهمن | شهرک دانشگاه شریف

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران منطقه بیست و دو ۲۲

 

General Electric Refrigerator Repair in Tehran area 22

 

دهکده المپیک | زیبا دشت بالا | گلستان شرقی | زیبادشت پائین | شریف | گلستان غربی | امید | دژبان | شهید باقری | آزادشهر | پیکان شهر | دریاچه چیتگر | شهرک راه آهن | شهرک گلستان

 

قطعات اصلی یخچال جنرال الکتریک

General Electric Refrigerator Original Parts

 

 

توجه این مجموعه هیچگونه وابستگی به شرکت جنرال الکتریک و نمایندگی آن ندارد.

 خراسان رضوی | خراسان جنوبی | خراسان شمالی | احمدآباد صولت | انابد | باجگیران | باخرز | بار | بایگ | بجستان | بردسکن | بیدخت | بینالود | تایباد | تربت جام | تربت حیدریه | جغتای | جنگل | جوین | چاپشلو | چکنه | چناران | خرو | خلیل‌آباد | خواف | خوشاب | داورزن | درگز | درود | دولت‌آباد | رباط سنگ | رشتخوار | رضویه | رودآب | ریوش | زاوه | سبزوار | سرخس | سفید سنگ | سلامی | سلطان‌آباد | سنگان | شادمهر | شاندیز | ششتمد | شهرآباد | شهرزو | صالح‌آباد | طرقبه | عشق‌آباد | فرهادگرد | فریمان | فیروزه | فیض‌آباد | قاسم‌آباد | قدمگاه | قلندرآباد | قوچان | کاخک | کاریز | کاشمر | کدکن | کلات | کندر | گلبهار | گلمکان | گناباد | لطف‌آباد | مزداوند | مشهد ریزه | ملک‌آباد | مه‌ولات | نشتیفان | نصرآباد | نقاب | نوخندان | نیشابور | نیل‌شهر | همت‌آباد | یونسی | بجنورد | بیرجند | سرخس | گلبهار | زشک | بینالود | آذربایجان شرقی | تبریز | مراغه | مرند | میانه | آذربایجان غربی | ارومیه | خوی | میاندوآب | مهاباد | اردبیل | مشگین‌شهر | خلخال | اصفهان | کاشان | خمینی‌شهر | نجف‌آباد | ایلام | ایوان | دهلران | آبدانان | اسنوا | هر | بندر عباس | هر | برازجان | بندر گناوه | خورموج | تهران | اسلام‌ شهر | گلستان | قدس | رودهن | پردیس | دماوند | بومهن | آبعلی | وسکاره | آینه ورزان | چهارمحال و بختیاری | شهرکرد | بروجن | فرخ‌شهر | فارسان | خراسان جنوبی | بیرجند | قائن | فردوس | نهبندان | خراسان رضوی | مشهد | سبزوار | نیشابور | تربت حیدریه | خراسان شمالی | بجنورد | شیروان | اسفراین | گرمه جاجرم | خوزستان | اهواز | دزفول | آبادان | خرمشهر | زنجان | زنجان | ابهر | خرمدره | قیدار | سمنان | شاهرود | دامغان | گرمسار | سیستان و بلوچستان | زاهدان | زابل | ایرانشهر | چابهار | فارس | شیراز | کازرون | جهرم | مرودشت | قزوین | قزوین | تاکستان | الوند | اقبالیه | قم | قنوات | جعفریه | کهک | کرج | هشتگرد | نظرآباد | محمدشهر | کردستان | سنندج | سقز | مریوان | بانه | کرمان | سیرجان | رفسنجان | جیرفت | کرمانشاه | اسلام‌آباد غرب | هرسین | کنگاور | کهگیلویه و بویراحمد | یاسوج | دوگنبدان | دهدشت | لیکک | گلستان | گرگان | گنبد کاووس | علی‌آباد کتول | بندر ترکمن | گیلان | رشت | بندر انزلی | لاهیجان | لنگرود | لرستان | خرم‌آباد | بروجرد | دورود | کوهدشت | مازندران | ساری | بابل | آمل | قائم‌ شهر | مرکزی | اراک | ساوه | خمین | محلات | هرمزگان | بندرعباس | میناب | دهبارز | بندر لنگه | همدان | ملایر | نهاوند | تویسرکان | یزد | میبد | اردکان | بافق | کیش | قشم | آستارا | بهبهان | پرند

 

 

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک در تهران | تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران | تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران | تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در تهران | تعویض موتور یخچال جنرال الکتریک در تهران | خدمات یخچال جنرال الکتریک در تهران | سرویس کار یخچال جنرال الکتریک در تهران | شارژ گاز یخچال جنرال الکتریک در تهران | قطعات اصلی یخچال جنرال الکتریک در تهران | گارانتی یخچال جنرال الکتریک در تهران | مرکز خدمات یخچال جنرال الکتریک در تهران | نصب موتور یخچال جنرال الکتریک در تهران | خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در تهران | برد اصلی یخچال جنرال الکتریک در تهران | تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک در تهران | تعمیرکار سیار یخچال جنرال الکتریک در تهران

 

خدمات پس از فروش ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

 

مناطق پوشش دهی جهت سرویس و تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

کلیه مناطق تهران شمال – جنوب – شرق و غرب تهران تحت پوشش و سرویس دهی ثامن سرویس می باشد.

تعمیرگاه تخصصی ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و مشهد

 

General Electric side by side refrigerator repair Tehran & Mashhad

 

 

 

 

خدمات ما

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران
شریعتی - ظفر
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنوب تهران
بسته شده
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران
پیروزی - نیروهوایی
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران
صادقیه

Appliance repair

دستگاههای تولید شده و تعمیر شده
از سال 1346 تا کنون

تعمیر چمبر تست شرایط محیطی

1950

دستگاه

تعمیرات لوازم آزمایشگاهی

Laboratory equipment repairs

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

15230

دستگاه

تعمیرات لوازم خانگی

Home appliance repairs

نمایندگی تعمیرات لوازم صنعتی

27096

دستگاه

تعمیرات لوازم صنعتی

Industrial Equipment Repairs

ثامن سرویس

180300

ساخت یخچال فریزرهای خانگی ،صنعتی و آزمایشگاهی

Manufacture of domestic, industrial and laboratory refrigerators

تعمیرات شبانه روزی...
فقط و فقط یخچال فریزر
09374128234