تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

نیاز به تعمیر دارید؟

شرکت ثامن سرویس آریا نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی مفتخر است که با بیش از نیم قرن تجربه در سه دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرات لوازم صنعتی و تعمیرات لوازم آزمایشگاهی در شهر تهران فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی
همین حالا تماس بگیرید

91003101

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

فهرست مطالب

 تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

General Electric side by side refrigerator repair in tehran amp;

شرکت جنرال الکتریک

General Electric Company

 

 

شرکت جنرال الکتریک یک شرکت آمریکایی است که در زمینه های بسیاری فعالیت دارد از جمله لوازم خانگی شامل : یخچال ، فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی ،ماشین ظرفشویی و کولر گازی و در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی رسمی جهت تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد که تمامی این نمایندگی ها دارای قطعات اصلی و اوریجینال مخصوص کارخانه جنرال الکتریک بوده و با گذراندن دوره های آموزشی سرویس ، عیب یابی و تعمیر در آن شرکت ، در نمایندگی های خود فعالیت دارند.

 

 

 

خدمات ما :

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در منزل و محل شامل :

شارژ گاز و رفع نشتی گاز در یخچال و ساید بای ساید،تعمیر برد یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک،تعمیر و تعویض موتور (کمپرسور) جنرال الکتریک ،تعمیر یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک ، تعمیر مدار دیفراست و برفک زدایی ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعویض فیلتر یخچال ساید جنرال الکتریک ، نصب و راه اندازی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک ،رفع آب ریزی ، سرویس های دوره ای و هر آنچه که شما در خصوص تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک احتیاج دارید.

در صورتیکه یکی از محصولات شرکت جنرال الکتریک را دارید و نیاز به یک سرویسکار مطمئن و متخصص دارید که در منزل و در محل شما نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند فقط با یک تماس تکنسین متخصص ما در منزل و محل شما حاضر شده تا پس از عیب یابی و برآورد هزینه در صورت تایید شما نسبت به رفع ایراد آن اقدام کنند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

به مر کز تخصصی تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک خوش آمدید در این مجموعه صرف نظر از اینکه چه مدلی از یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک را دارید کلیه مدلها به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی و با ضمانت تعمیر خواهند شد.

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شرق تهران –تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در غرب تهران –تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در جنوب تهران – تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شمال تهران

سرویسکار جنرال الکتریک

 

تعمیرکار سیار ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

مجموعه ثامن سرویس برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی و اعزام تعمیرکار سیار جنرال الکتریک کرده تا این افراد با مراجعه به محل خرابی یخچال در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی یخچال اقدام کنند.

سرویسکار سیار پس از مراجعه به محل شما و تست کامل سیستم ایراد و هزینه آن را به شما اعلام کرده تا در صورت صلاحدید شما نسبت به تعمیر یخچال در محل اقدام کند تا نیازی به جابجایی آن نباشد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل بسیاری از مشکلات مشتریان ما را حل کرده و در هزینه و وقت بسیار صرفه جویی میکند چون نیازی به انتقال یخچال به کارگاه نمی باشد و در حضور شما تعمیر میگردد

شما میتوانید برای تعمیر یخچال در منزل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.

 

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران –تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در غرب تهران –تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران – تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران – تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل – تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل – سرویسکار سیار یخچال جنرال الکتریک – تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

 

خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

خدمات پس از فروش در هر کارخانه و شرکتی یکی از مهم ترین بخش های آن شرکت می باشد خدمات پس از فروش به ارائه خدمات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی پس از فروش یک دستگاه گفته می شود.

در زمینه لوازم خانگی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک دارای اهمیت بالایی می باشد مثلا بعد از خرید یک یخچال و با گذشت زمان یکی از طبقات و یا قطعات آن دچار شکستگی می شود که با مراجعه به خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در تهران میتوانید آن را تهیه بفرمایید.

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص و یا عیب باشد پس از خرید آن با تماس با واحد خدمات شرکت جنرال الکتریک می توان آن را مرجوع و دستگاه دیگری دریافت کرد.

خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران –خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در غرب تهران –خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران – خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران –خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در تهران

 

تعمیر یخساز جنرال الکتریک در تهران

تعمیر یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

General Electric Ice maker Repair in tehran amp;

 

همانطور که میدانید ساید بای ساید جنرال الکتریک یک محفظه مخصوص جهت یخسازی دارد که به طور منظم تا زمانیکه محفظه آن پر از یخ نشده به ساختن یخ ادامه میدهد که پس از کامل شدن عملیات یخسازی توسط اهرم تشخیص میزان یخ عملیات آن متوقف می شود.

در فصل تابستان که بیشترین زمانی است که به یخساز یخچال خود احتیاج دارید ممکن است دچار مشکل شود برای رفع مشکل و تعمیر یخساز جنرال الکتریک با یکی از شعب ثامن سرویس در تهران تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

از جمله مشکلاتی که باعث میشود عملیات یخسازی متوقف شود را به آن اشاره میکنیم:

گیر کردن یخ در محفظه یخساز

خرابی شیر برقی آب جنرال الکتریک

مسدود بودن ورودی آب به دلیل گرفتن رسوب و جرم در اثر تعویض نکردن به موقع فیلتر

خرابی موتور یخساز جنرال الکتریک

شکستگی پلیت و ظرف قالب یخ یخساز

خرابی موتور یخساز

خرابی گیربکس یخساز و یخ خورد کن

خرابی آیس باکس

خرابی و شکستگی هلزونی آیس باکس

خرابی در سنسور

خرابی در هیتر و المنت یخساز (در بعضی از مدل ها)

خرابی در برد یخساز

خاموش بودن یخساز

عدم سرمای کافی در فریزر جنرال الکتریک

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک با نشان دادن کد خطا یا ارور شما را از مشکلات یخساز با خبر میکند.

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات یخساز فیلتر آب ساید جنرال الکتریک را به طور منظم هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

 

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

کلیه شرکت ها و کارخانجات تولید لوازم خانگی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در کمترین زمان معمولا دارای شعبات متعددی در شهر ها و کشورهای مختلف می باشند تا با ارائه خدمات سریع به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید از کارخانه جنرال الکتریک مجوز فعالیت کسب کرده تا به عنوان یک نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک بتواند فعالیت کند.

برخی از شرکت های بزرگ و مطرح لوازم خانگی را برای شما ذکر میکنیم

آدمیرال – وایت هاوس – وستینگ هاوس – ویرپول – آمانا – پروفایل – جنرال الکتریک – مابه

ارائه خدمات تعمیر در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی بر عهده نمایندگی می باشد.

یکی از خصوصیات بارز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک استفاده از قطعات اصلی جنرال الکتریک بوده که دارای اهمیت بالایی است.

جهت اطلاع از نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در تهران میتوانید با 118 در تماس باشید تا نزدیک ترین نمایندگی معرفی شود.

نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در شرق تهران – نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در غرب تهران –نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در جنوب تهران – نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در شمال تهران

 

تعمیر برد جنرال الکتریک در تهران

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

یخچال های امروزی جنرال الکتریک دارای بردهای الکترونیکی پیچیده ای می باشند که کلیه دستورات را به صورت اتوماتیک انجام می دهند.

در گذشته که هنوز بردهای الکترونیکی به عرصه لوازم خانگی ورود پیدا نکرده بود عملیات برفک زدایی به صورت مکانیکی یا دستی انجام میشد ولی امروزه کلیه این دستورات توسط آی سی برد که قبلا برنامه ریزی شده اند اجرا می شوند.

برخی از مدل های یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای بردهای گران قیمتی است که در اکثر اوقات در بازار موجود نیستند با توجه به این وضوع تیم تخصصی ثامن سرویس کلیه بردهای یخچال جنرال الکتریک را تعمیر کرده و ضمانت می کند که به صورت فابریک به کار خود ادامه دهند.

تقریبا 99 درصد از بردهای یخچال قابل تعمیر می باشند به شرطی که توسط تعمیرکار دیگری دستکاری نشده باشد و قطعات آن را برنداشته باشد.

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران – تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران – تعمیر برد آب خورده یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران– تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

ارور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

همانطور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی و مجهز شدن یخچال ها به سیستم های جدید در بردهای الکترونیکی یخچال برنامه هایی نوشته شده که در صورت خرابی یک قطعه ارور مخصوص آن قطعه به نمایش گذاشته شود بعد از دیدن ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال میتوان نسبت به عیب یابی یخچال و رفع ایراد آن اقدام کرد.

با مراجعه به دفترچه راهنمای ساید بای ساید جنرال الکتریک میتوانید علت ارور و خرابی قطعه را متوجه شوید.

بلافاصله پس از مشاهده ارور ساید بای ساید جنرال الکتریک بر روی صفحه سریعا با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنیم تا هزینه های سنگین تری به شما تحمیل نشود.

 

دلایل خرابی برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده است که اغلب در بالای یخچال و در برخی مدل ها در پشت یخچال و یا پایین یخچال تعبیه شده اند خرابی های برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به چند دلیل اتفاق می افتند

1- نوسانت برق

نوسان برق یکی از علل خرابی مدار الکترونیکی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک است و با ایجاد نوسان و بالا و پایین شدن ولتاژ به قطعات برد آسیب میزند راه حلی که برای آن میشود اندیشید این است که یخچال را به یک نوسان گیر یا استابیلایزر مجهز کرد این دستگاه از تغییر ولتاژ و نوسانات جلوگیری کرده و یک برق بدون نوسان را به صورت دائمی تامین میکند در زمان هایی که یخچال مجهز به این دستگاه نباشد باید هنگامی که نوسانات برق اتفاق می افتد آن را از برق بکشید تا نوسان بر طرف شود.

 

2- آب خوردگی

معمولا خانم ها جهت نظافت و تمیز کردن یخچال آن را پس از مدتی استفاده می شورند که این امر باعث رسیدن آب به قطعات حساس و الکترونیکی شده و زمانی که آب به برد میرسد اتصالی میکند و میسوزد.

راه حل آن ساده است قسمت هایی که دارای قطعات حساس می باشند را با دستمال تمیز کنید و از آب زدن و شستن آن بپرهیزید.

 

3- اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

در این قسمت چنانچه قطعه ای از مدار دچار خرابی یا اتصالی شود و به موقع برای تعمیر آن اقدام نگردد برد نیز آسیب می بیند اکثر خرابی های برد در این مورد مربوط به خرابی کمپرسور یا موتور یخچال ، خرابی المنت و یا هیتر و خرابی فن می باشد که با تعمیر و یا تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به برد جلوگیری میشود.

 

قطعات اصلی ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعویض موتور و شارژ گاز ساید بای ساید جنرال الکتریک در محل

General Electric side by side refrigerator parts

 

به طور کلی ساید بای ساید جنرال الکتریک به چند دلیل دچار مشکل میشوند

1- ایراد در سیستم سرمایشی

2- ایراد در سیستم الکترونیکی

سیستم سرمایشی ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای قطعات ذیل می باشد

 • کمپرسور یا موتور جنرال الکتریک
 • Compressor or General Electric
 • کندانسور جنرال الکتریک
 • General Electric Condenser
 • فن کندانسور جنرال الکتریک
 • General Electric Condenser fan
 • لوله مویین یا کابلری جنرال الکتریک
 • General Electric Capillary tube
 • فیلتر درایر جنرال الکتریک
 • General Electric filter dryer
 • تایمر دیفراست جنرال الکتریک ( در مدل های قدیمی)
 • General Electric defrost timer
 • ترموفیوز جنرال الکتریک
 • General Electric thermo fuse
 • ترمو دیسک جنرال الکتریک
 • General Electric Thermo disk
 • اواپراتور جنرال الکتریک
 • General Electric Evaporator
 • فن اواپراتور جنرال الکتریک
 • General Electric Evaporator Fan
 • المنت یا هیتر جنرال الکتریک
 • General Electric Heater
 • سنسور دیفراست جنرال الکتریک
 • General Electric Defrost Sensor
 • سنسور دمای محیطی جنرال الکتریک
 • General Electric Ambient Senseo
 • یخساز جنرال الکتریک
 • General Electric Ice Maker
 • برد اصلی یا منبع تغذیه جنرال الکتریک
 • General Electric Main Board

برد نمایشگر یا دیسپلی جنرال الکتریک

 • General Electric Display Board

 

تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

فیلتر آب ساید بای ساید جنرال الکتریک

همان طور که میدانید ساید بای ساید جنرال الکتریک مجهز به سیستم یخساز و آبسرد کن میباشد که به صورت اتوماتیک عملیات یخسازی را انجام میدهد.

با توجه به اینکه دستگاه به آب شهری وصل میشود و داخل آب لوله کشی املاح و رسوبات فراوانی وجود دارد شرکت جنرال الکتریک فیلتر تسویه آب را برای این دستگاه طراحی کرده تا نسبت به تسویه و جلوگیری از ورود املاح و رسوبات به سیستم جلوگیری کند.

تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

به طور معمول زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک از 6 ماه تا 1 سال می باشد که البته بستگی به میزان استفاده شما از یخ و آب یخچال دارد.

همین حالا تماس بگیرید

 

خدمات جنرال الکتریک در منزل و محل شما

تعمیر برد جنرال الکتریک – تعمیر یخساز جنرال الکتریک – تعویض فیلتر آب جنرال الکتریک – تعویض موتور جنرال الکتریک – شارژ گاز جنرال الکتریک – سرویس جنرال الکتریک – عیب یابی جنرال الکتریک

 

خدمات پس از فروش ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

مناطق پوشش دهی جهت سرویس و تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

کلیه مناطق تهران شمال – جنوب – شرق و غرب تهران تحت پوشش و سرویس دهی ثامن سرویس می باشد.

تعمیرگاه تخصصی ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

General Electric side by side refrigerator repair tehran amp;

توجه این مجموعه هیچگونه وابستگی به شرکت جنرال الکتریک و نمایندگی آن ندارد و کاملا مستقل و مجاز زیر نظر اصناف و اتحادیه می باشد

 

 

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

General Electric side by side refrigerator repair in tehran amp;

 

شرکت جنرال الکتریک

General Electric Company

 

شرکت جنرال الکتریک یک شرکت آمریکایی است که در زمینه های بسیاری فعالیت دارد از جمله لوازم خانگی شامل : یخچال ، فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی ،ماشین ظرفشویی و کولر گازی و در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی رسمی جهت تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد که تمامی این نمایندگی ها دارای قطعات اصلی و اوریجینال مخصوص کارخانه جنرال الکتریک بوده و با گذراندن دوره های آموزشی سرویس ، عیب یابی و تعمیر در آن شرکت ، در نمایندگی های خود فعالیت دارند.

 

تعمیرگاه جنرال الکتریک در تهران

 

خدمات ما :

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در منزل و محل شامل :

شارژ گاز و رفع نشتی گاز در یخچال و ساید بای ساید،تعمیر برد یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک،تعمیر و تعویض موتور (کمپرسور) جنرال الکتریک ،تعمیر یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک ، تعمیر مدار دیفراست و برفک زدایی ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعویض فیلتر یخچال ساید جنرال الکتریک ، نصب و راه اندازی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک ،رفع آب ریزی ، سرویس های دوره ای و هر آنچه که شما در خصوص تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک احتیاج دارید.

در صورتیکه یکی از محصولات شرکت جنرال الکتریک را دارید و نیاز به یک سرویسکار مطمئن و متخصص دارید که در منزل و در محل شما نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند فقط با یک تماس تکنسین متخصص ما در منزل و محل شما حاضر شده تا پس از عیب یابی و برآورد هزینه در صورت تایید شما نسبت به رفع ایراد آن اقدام کنند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

به مر کز تخصصی تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک خوش آمدید در این مجموعه صرف نظر از اینکه چه مدلی از یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک را دارید کلیه مدلها به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی و با ضمانت تعمیر خواهند شد.

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شرق تهران –تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در غرب تهران –تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در جنوب تهران – تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شمال تهران

سرویسکار جنرال الکتریک

 

تعمیرکار سیار ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

مجموعه ثامن سرویس برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی و اعزام تعمیرکار سیار جنرال الکتریک کرده تا این افراد با مراجعه به محل خرابی یخچال در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی یخچال اقدام کنند.

سرویسکار سیار پس از مراجعه به محل شما و تست کامل سیستم ایراد و هزینه آن را به شما اعلام کرده تا در صورت صلاحدید شما نسبت به تعمیر یخچال در محل اقدام کند تا نیازی به جابجایی آن نباشد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل بسیاری از مشکلات مشتریان ما را حل کرده و در هزینه و وقت بسیار صرفه جویی میکند چون نیازی به انتقال یخچال به کارگاه نمی باشد و در حضور شما تعمیر میگردد

شما میتوانید برای تعمیر یخچال در منزل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.

 

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران –تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در غرب تهران –تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران – تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران – تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل – تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل – سرویسکار سیار یخچال جنرال الکتریک – تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

 

خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

خدمات پس از فروش در هر کارخانه و شرکتی یکی از مهم ترین بخش های آن شرکت می باشد خدمات پس از فروش به ارائه خدمات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی پس از فروش یک دستگاه گفته می شود.

در زمینه لوازم خانگی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک دارای اهمیت بالایی می باشد مثلا بعد از خرید یک یخچال و با گذشت زمان یکی از طبقات و یا قطعات آن دچار شکستگی می شود که با مراجعه به خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در تهران میتوانید آن را تهیه بفرمایید.

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص و یا عیب باشد پس از خرید آن با تماس با واحد خدمات شرکت جنرال الکتریک می توان آن را مرجوع و دستگاه دیگری دریافت کرد.

خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران –خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در غرب تهران –خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران – خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران –خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در تهران

 

تعمیر یخساز جنرال الکتریک در تهران

تعمیر یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

General Electric Ice maker Repair in tehran amp;

 

همانطور که میدانید ساید بای ساید جنرال الکتریک یک محفظه مخصوص جهت یخسازی دارد که به طور منظم تا زمانیکه محفظه آن پر از یخ نشده به ساختن یخ ادامه میدهد که پس از کامل شدن عملیات یخسازی توسط اهرم تشخیص میزان یخ عملیات آن متوقف می شود.

در فصل تابستان که بیشترین زمانی است که به یخساز یخچال خود احتیاج دارید ممکن است دچار مشکل شود برای رفع مشکل و تعمیر یخساز جنرال الکتریک با یکی از شعب ثامن سرویس در تهران تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

از جمله مشکلاتی که باعث میشود عملیات یخسازی متوقف شود را به آن اشاره میکنیم:

گیر کردن یخ در محفظه یخساز

خرابی شیر برقی آب جنرال الکتریک

مسدود بودن ورودی آب به دلیل گرفتن رسوب و جرم در اثر تعویض نکردن به موقع فیلتر

خرابی موتور یخساز جنرال الکتریک

شکستگی پلیت و ظرف قالب یخ یخساز

خرابی موتور یخساز

خرابی گیربکس یخساز و یخ خورد کن

خرابی آیس باکس

خرابی و شکستگی هلزونی آیس باکس

خرابی در سنسور

خرابی در هیتر و المنت یخساز (در بعضی از مدل ها)

خرابی در برد یخساز

خاموش بودن یخساز

عدم سرمای کافی در فریزر جنرال الکتریک

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک با نشان دادن کد خطا یا ارور شما را از مشکلات یخساز با خبر میکند.

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات یخساز فیلتر آب ساید جنرال الکتریک را به طور منظم هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

 

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

کلیه شرکت ها و کارخانجات تولید لوازم خانگی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در کمترین زمان معمولا دارای شعبات متعددی در شهر ها و کشورهای مختلف می باشند تا با ارائه خدمات سریع به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید از کارخانه جنرال الکتریک مجوز فعالیت کسب کرده تا به عنوان یک نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک بتواند فعالیت کند.

برخی از شرکت های بزرگ و مطرح لوازم خانگی را برای شما ذکر میکنیم

آدمیرال – وایت هاوس – وستینگ هاوس – ویرپول – آمانا – پروفایل – جنرال الکتریک – مابه

ارائه خدمات تعمیر در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی بر عهده نمایندگی می باشد.

یکی از خصوصیات بارز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک استفاده از قطعات اصلی جنرال الکتریک بوده که دارای اهمیت بالایی است.

جهت اطلاع از نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در تهران میتوانید با 118 در تماس باشید تا نزدیک ترین نمایندگی معرفی شود.

نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در شرق تهران – نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در غرب تهران –نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در جنوب تهران – نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در شمال تهران

 

تعمیر برد جنرال الکتریک در تهران

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

یخچال های امروزی جنرال الکتریک دارای بردهای الکترونیکی پیچیده ای می باشند که کلیه دستورات را به صورت اتوماتیک انجام می دهند.

در گذشته که هنوز بردهای الکترونیکی به عرصه لوازم خانگی ورود پیدا نکرده بود عملیات برفک زدایی به صورت مکانیکی یا دستی انجام میشد ولی امروزه کلیه این دستورات توسط آی سی برد که قبلا برنامه ریزی شده اند اجرا می شوند.

برخی از مدل های یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای بردهای گران قیمتی است که در اکثر اوقات در بازار موجود نیستند با توجه به این وضوع تیم تخصصی ثامن سرویس کلیه بردهای یخچال جنرال الکتریک را تعمیر کرده و ضمانت می کند که به صورت فابریک به کار خود ادامه دهند.

تقریبا 99 درصد از بردهای یخچال قابل تعمیر می باشند به شرطی که توسط تعمیرکار دیگری دستکاری نشده باشد و قطعات آن را برنداشته باشد.

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران – تعمیر برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران – تعمیر برد آب خورده یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران– تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

ارور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

همانطور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی و مجهز شدن یخچال ها به سیستم های جدید در بردهای الکترونیکی یخچال برنامه هایی نوشته شده که در صورت خرابی یک قطعه ارور مخصوص آن قطعه به نمایش گذاشته شود بعد از دیدن ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال میتوان نسبت به عیب یابی یخچال و رفع ایراد آن اقدام کرد.

با مراجعه به دفترچه راهنمای ساید بای ساید جنرال الکتریک میتوانید علت ارور و خرابی قطعه را متوجه شوید.

بلافاصله پس از مشاهده ارور ساید بای ساید جنرال الکتریک بر روی صفحه سریعا با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنیم تا هزینه های سنگین تری به شما تحمیل نشود.

 

دلایل خرابی برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده است که اغلب در بالای یخچال و در برخی مدل ها در پشت یخچال و یا پایین یخچال تعبیه شده اند خرابی های برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به چند دلیل اتفاق می افتند

1- نوسانت برق

نوسان برق یکی از علل خرابی مدار الکترونیکی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک است و با ایجاد نوسان و بالا و پایین شدن ولتاژ به قطعات برد آسیب میزند راه حلی که برای آن میشود اندیشید این است که یخچال را به یک نوسان گیر یا استابیلایزر مجهز کرد این دستگاه از تغییر ولتاژ و نوسانات جلوگیری کرده و یک برق بدون نوسان را به صورت دائمی تامین میکند در زمان هایی که یخچال مجهز به این دستگاه نباشد باید هنگامی که نوسانات برق اتفاق می افتد آن را از برق بکشید تا نوسان بر طرف شود.

 

2- آب خوردگی

معمولا خانم ها جهت نظافت و تمیز کردن یخچال آن را پس از مدتی استفاده می شورند که این امر باعث رسیدن آب به قطعات حساس و الکترونیکی شده و زمانی که آب به برد میرسد اتصالی میکند و میسوزد.

راه حل آن ساده است قسمت هایی که دارای قطعات حساس می باشند را با دستمال تمیز کنید و از آب زدن و شستن آن بپرهیزید.

 

3- اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

در این قسمت چنانچه قطعه ای از مدار دچار خرابی یا اتصالی شود و به موقع برای تعمیر آن اقدام نگردد برد نیز آسیب می بیند اکثر خرابی های برد در این مورد مربوط به خرابی کمپرسور یا موتور یخچال ، خرابی المنت و یا هیتر و خرابی فن می باشد که با تعمیر و یا تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به برد جلوگیری میشود.

 

قطعات اصلی ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعویض موتور و شارژ گاز ساید بای ساید جنرال الکتریک در محل

General Electric side by side refrigerator parts

 

به طور کلی ساید بای ساید جنرال الکتریک به چند دلیل دچار مشکل میشوند

1- ایراد در سیستم سرمایشی

2- ایراد در سیستم الکترونیکی

سیستم سرمایشی ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای قطعات ذیل می باشد

 • کمپرسور یا موتور جنرال الکتریک
 • Compressor or General Electric
 • کندانسور جنرال الکتریک
 • General Electric Condenser
 • فن کندانسور جنرال الکتریک
 • General Electric Condenser fan
 • لوله مویین یا کابلری جنرال الکتریک
 • General Electric Capillary tube
 • فیلتر درایر جنرال الکتریک
 • General Electric filter dryer
 • تایمر دیفراست جنرال الکتریک ( در مدل های قدیمی)
 • General Electric defrost timer
 • ترموفیوز جنرال الکتریک
 • General Electric thermo fuse
 • ترمو دیسک جنرال الکتریک
 • General Electric Thermo disk
 • اواپراتور جنرال الکتریک
 • General Electric Evaporator
 • فن اواپراتور جنرال الکتریک
 • General Electric Evaporator Fan
 • المنت یا هیتر جنرال الکتریک
 • General Electric Heater
 • سنسور دیفراست جنرال الکتریک
 • General Electric Defrost Sensor
 • سنسور دمای محیطی جنرال الکتریک
 • General Electric Ambient Senseo
 • یخساز جنرال الکتریک
 • General Electric Ice Maker
 • برد اصلی یا منبع تغذیه جنرال الکتریک
 • General Electric Main Board

برد نمایشگر یا دیسپلی جنرال الکتریک

 • General Electric Display Board

 

تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

فیلتر آب ساید بای ساید جنرال الکتریک

همان طور که میدانید ساید بای ساید جنرال الکتریک مجهز به سیستم یخساز و آبسرد کن میباشد که به صورت اتوماتیک عملیات یخسازی را انجام میدهد.

با توجه به اینکه دستگاه به آب شهری وصل میشود و داخل آب لوله کشی املاح و رسوبات فراوانی وجود دارد شرکت جنرال الکتریک فیلتر تسویه آب را برای این دستگاه طراحی کرده تا نسبت به تسویه و جلوگیری از ورود املاح و رسوبات به سیستم جلوگیری کند.

تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

به طور معمول زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک از 6 ماه تا 1 سال می باشد که البته بستگی به میزان استفاده شما از یخ و آب یخچال دارد.

همین حالا تماس بگیرید

 

خدمات جنرال الکتریک در منزل و محل شما

تعمیر برد جنرال الکتریک – تعمیر یخساز جنرال الکتریک – تعویض فیلتر آب جنرال الکتریک – تعویض موتور جنرال الکتریک – شارژ گاز جنرال الکتریک – سرویس جنرال الکتریک – عیب یابی جنرال الکتریک

 

خدمات پس از فروش ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

مناطق پوشش دهی جهت سرویس و تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

کلیه مناطق تهران شمال – جنوب – شرق و غرب تهران تحت پوشش و سرویس دهی ثامن سرویس می باشد.

تعمیرگاه تخصصی ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

 

General Electric side by side refrigerator repair tehran amp;

توجه این مجموعه هیچگونه وابستگی به شرکت جنرال الکتریک و نمایندگی آن ندارد و کاملا مستقل و مجاز زیر نظر اصناف و اتحادیه می باشد

 

 

خدمات ما

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران
شریعتی - ظفر
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنوب تهران
بسته شده
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران
پیروزی - نیروهوایی
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران
صادقیه

Appliance repair

دستگاههای تولید شده و تعمیر شده
از سال 1346 تا کنون

تعمیر چمبر تست شرایط محیطی

1950

دستگاه

تعمیرات لوازم آزمایشگاهی

Laboratory equipment repairs

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

15230

دستگاه

تعمیرات لوازم خانگی

Home appliance repairs

نمایندگی تعمیرات لوازم صنعتی

27096

دستگاه

تعمیرات لوازم صنعتی

Industrial Equipment Repairs

ثامن سرویس

180300

ساخت یخچال فریزرهای خانگی ،صنعتی و آزمایشگاهی

Manufacture of domestic, industrial and laboratory refrigerators

تعمیرات شبانه روزی...
فقط و فقط یخچال فریزر
09374128234