تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیر ساید بای ساید کیچن اید

نیاز به تعمیر دارید؟

شرکت ثامن سرویس آریا نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی مفتخر است که با بیش از نیم قرن تجربه در سه دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرات لوازم صنعتی و تعمیرات لوازم آزمایشگاهی در شهر تهران فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی
همین حالا تماس بگیرید

91003101

تعمیر ساید بای ساید کیچن اید

فهرست مطالب

تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در تهران و مشهد

 

Kitchen Aid side by side refrigerator repair in Tehran & Mashhad

 

شرکت کیچن اید

 

Kitchen Aid Company

 

شرکت کیچن اید یک شرکت بسیار بزرگ است که در زمینه های بسیاری فعالیت دارد از جمله لوازم خانگی کیچن اید شامل : یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولر گازی و جارو برقی که در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی رسمی جهت تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد که تمامی این نمایندگی ها دارای قطعات اصلی و اورجینال مخصوص کارخانه کیچن اید بوده که با گذراندن دوره های آموزشی سرویس ، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی کیچن اید ، در نمایندگی های خود فعالیت دارند.

 

 

تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در منزل و محل

 

Kitchen Aid side by side repair at home

 

Kitchen Aid side by side dealer repair in Tehran & Mashhad
Kitchen Aid side by side dealer repair

 

در صورتیکه یکی از محصولات شرکت کیچن اید را دارید و نیاز به یک سرویسکار مطمئن و متخصص دارید که در منزل شما نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند فقط با یک تماس تکنسین متخصص ما در محل شما حاضر شده تا پس از عیب یابی و برآورد هزینه در صورت تایید شما نسبت به تعمیر و رفع ایراد آن اقدام کنند.

تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در منزل بسیاری از مشکلات مشتریان ما را حل کرده و در هزینه و وقت بسیار صرفه جویی میکند چون نیازی به انتقال یخچال به کارگاه نمی باشد و در حضور شما تعمیر میگردد.

 

تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در تهران و مشهد

 

Kitchen Aid side by side repair in Tehran,Mashhad

 

در این مجموعه صرف نظر از اینکه چه مدلی از ساید بای ساید کیچن اید را دارید (قدیمی ترین و جدید ترین) کلیه مدلها به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی تعمیر خواهند شد.

 

تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در شرق تهران | تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در غرب تهران | تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در جنوب تهران | تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در شمال تهران | تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در تهران | تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در مشهد

 

تعمیرکار سیار ساید بای ساید کیچن اید در تهران و مشهد

 

مجموعه ثامن سرویس برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی و اعزام تعمیرکار سیار کیچن اید کرده تا این افراد با مراجعه به محل خرابی یخچال ، در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید کیچن اید اقدام کنند.

سرویسکار سیار پس از مراجعه به محل شما و تست کامل سیستم و عیب یابی ، هزینه آن را به شما اعلام کرده تا در صورت صلاحدید شما نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید در محل اقدام کند تا نیازی به جابجایی آن نباشد.

شما میتوانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید در منزل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.

تعمیرکار سیار ساید بای ساید کیچن اید در شرق تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید کیچن اید در غرب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید کیچن اید در جنوب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید کیچن اید در شمال تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید کیچن اید در تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید کیچن اید در مشهد

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات محصولات کیچن اید در تهران

91003188 

در نمایندگی تعمیرات کیچن اید لوازم خانگی بزرگ شامل : تعمیر ساید بای ساید کیچن اید | تعمیر یخچال فریزر کیچن اید | تعمیر لباسشویی کیچن اید | تعمیر ظرفشویی کیچن اید | تعمیر کولرگازی کیچن اید | تعمیر جاروبرقی کیچن اید 

 و لوازم ریز آشپزخانه نمایندگی تعمیرات لوازم ریز آشپزخانه کیچن اید شامل : تعمیر چایساز کیچن اید | تعمیر گوشت کوب برقی کیچن اید |
تعمیر خمیر گیر کیچن اید | تعمیر اسپرسو ساز کیچن اید | تعمیر بلندر کیچن اید | تعمیر مخلط کن کیچن اید | تعمیر همزن کیچن اید | تعمیر غذاساز کیچن اید | تعمیر میکسر کیچن اید| تعمیر مایکروفر کیچن اید با قطعات اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی انجام میشود.

 

 

خدمات پس از فروش ساید بای ساید کیچن اید

 

Kitchen Aid side by side after sell repair

 

 

Kitchen Aid after sell side by side repair in Tehran & Mashhad
Kitchen Aid after sell side by side repair

 

خدمات پس از فروش در هر کارخانه و شرکتی یکی از مهم ترین بخش های آن شرکت می باشد خدمات پس از فروش به ارائه خدمات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی پس از فروش یک دستگاه گفته می شود.

در زمینه لوازم خانگی خدمات پس از فروش ساید بای ساید کیچن اید دارای اهمیت بالایی می باشد مثلا بعد از خرید یک یخچال و با گذشت زمان یکی از طبقات و یا قطعات آن دچار خرابی و یا شکستگی می شود که با مراجعه به خدمات پس از فروش کیچن اید در تهران و یا شهر خود میتوانید آن را تهیه بفرمایید.

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص و یا عیب باشد پس از خرید آن و تماس با واحد خدمات شرکت کیچن اید می توان آن را مرجوع و دستگاه دیگری دریافت کرد.

 

تعمیر یخساز ساید بای ساید کیچن اید در تهران و مشهد

 

Kitchen Aid Ice Maker Repair in Tehran & Mashhad

 

Kitchen Aid side by side ice maker repair in Tehran & Mashhad
Kitchen Aid side by side ice maker repair

 

همانطور که میدانید ساید بای ساید کیچن اید یک محفظه مخصوص جهت یخسازی دارد که به طور منظم تا زمانیکه محفظه آن پر از یخ نشده به ساختن یخ ادامه میدهد که پس از کامل شدن عملیات یخسازی توسط اهرم تشخیص میزان یخ، عملیات آن متوقف می شود.

در فصل تابستان که بیشترین زمانی است که به یخساز ساید بای ساید کیچن اید خود احتیاج دارید ممکن است دچار مشکل شود برای رفع مشکل و تعمیر یخساز کیچن اید با یکی از شعب ثامن سرویس در تهران و مشهد تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

از جمله مشکلاتی که باعث میشود عملیات یخسازی متوقف شود را به آن اشاره میکنیم:

گیر کردن یخ در محفظه یخساز

خرابی شیر برقی آب

مسدود بودن ورودی آب به دلیل گرفتن رسوب و جرم در اثر تعویض نکردن به موقع فیلتر

خرابی موتور یخساز

شکستگی پلیت و ظرف قالب یخ یخساز

خرابی موتور یخساز

خرابی گیربکس یخساز و یخ خورد کن

خرابی آیس باکس

خرابی و شکستگی هلزونی آیس باکس

خرابی در سنسور یخساز

خرابی در هیتر و المنت یخساز (در بعضی از مدل ها)

خرابی در برد یخساز

خاموش بودن یخساز

عدم سرمای کافی در قسمت فریزر

ساید بای ساید کیچن اید با نشان دادن کد خطا یا ارور شما را از مشکلات یخساز با خبر میکند.

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات یخساز فیلتر آب ساید کیچن اید را به طور منظم هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

تعمیر یخساز ساید بای ساید کیچن اید در شرق تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید کیچن اید در غرب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید کیچن اید در جنوب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید کیچن اید در شمال تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید کیچن اید در تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید کیچن اید در مشهد

 

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید کیچن اید

 

کلیه شرکت ها و کارخانجات تولید لوازم خانگی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در کمترین زمان معمولا دارای شعبات متعددی در شهر ها و کشورهای مختلف می باشند تا با ارائه خدمات سریع به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید کیچن اید باید از کارخانه کیچن اید مجوز فعالیت کسب کرده تا به عنوان یک نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید کیچن اید بتواند فعالیت کند.

ارائه خدمات تعمیر در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی بر عهده نمایندگی می باشد.

یکی از خصوصیات بارز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید کیچن اید استفاده از قطعات اصلی کیچن اید بوده که دارای اهمیت بالایی است.

جهت اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی رسمی کیچن اید در شهر خود میتوانید با 118 در تماس باشید تا نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی شود به عنوان مثال:

نمایندگی ساید بای ساید کیچن اید در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید کیچن اید در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید کیچن اید در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید کیچن اید در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید کیچن اید در تهران | نمایندگی ساید بای ساید کیچن اید در مشهد

 

 

تعمیر برد ساید بای ساید کیچن اید در تهران و مشهد

 

Kitchen Aid Side by side board repair in Tehran & Mashhad

 

 

ساید بای ساید کیچن اید دارای برد الکترونیکی پیچیده ای است که کلیه دستورات را به صورت اتوماتیک انجام می دهند.

برخی از مدل های ساید بای ساید کیچن اید دارای بردهای گران قیمتی است که در اکثر اوقات در بازار موجود نیستند با توجه به این موضوع تیم تخصصی ثامن سرویس نسبت به تعمیر برد ساید بای ساید کیچن اید اقدام کرده و ضمانت می کند که به صورت فابریک به کار خود ادامه دهند.

تقریبا 99 درصد از بردهای ساید بای ساید کیچن اید قابل تعمیر می باشند به شرطی که توسط تعمیرکار دیگری دستکاری نشده باشد و قطعات آن را برنداشته باشد.

تعمیر برد ساید بای ساید کیچن اید در شمال تهران | تعمیر برد ساید بای ساید کیچن اید در جنوب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید کیچن اید در شرق تهران | تعمیر برد ساید بای ساید کیچن اید در غرب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید کیچن اید در مشهد | تعمیر برد ساید بای ساید کیچن اید در تهران

 

خدمات ما :

 

 

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در منزل و محل شامل :

 

Kitchen Aid side by side troubleshooting & repair at home

 

 

شارژ گاز و رفع نشتی گاز در ساید بای ساید کیچن اید ، تعمیر برد ساید بای ساید کیچن اید ، تعمیر و تعویض موتور (کمپرسور) ساید بای ساید کیچن اید ، تعمیر یخساز ساید بای ساید کیچن اید ، تعمیر مدار دیفراست (Defrost) و برفک زدایی در ساید بای ساید بدون برفک (No Frost) کیچن اید ، تعویض فیلتر ساید بای ساید کیچن اید ، نصب و راه اندازی ساید بای ساید کیچن اید ، رفع آب ریزی ، عیب یابی ساید بای ساید کیچن اید ، سرویس های دوره ای و هر آنچه که شما در خصوص تعمیرات ساید بای ساید کیچن اید احتیاج دارید.

 

 

چنانچه ساید بای ساید کیچن اید خود را تازه خریده اید حتما از فروشنده کارت ضمانت نامه و گارانتی ساید بای ساید کیچن اید خود را دریافت کنید و جهت استفاده از خدمات پس از فروش ساید بای ساید کیچن اید حتما با نمایندگی رسمی ساید بای ساید کیچن اید در ایران تماس بگیرید تا دستگاه شما شامل ضمانت و گارانتی شود.

لطفا جهت تعمیر ساید بای ساید کیچن اید فقط با متخصصین تماس بگیرید و از تعمیر آن توسط افراد غیر حرفه ای و غیر مجاز خودداری نمایید.

نکته مهم تعمیرات ساید بای ساید کیچن اید در زمان گارانتی خارج از نمایندگی مجاز ساید بای ساید کیچن اید در تهران موجب ابطال گارانتی می شود.

برای خرید ساید بای ساید کیچن اید در تهران و همچنین اطلاع از قیمت میتوانید با فروشگاه مرکزی ساید بای ساید کیچن اید در تهران و یا نمایندگی فروش ساید بای ساید کیچن اید در تهران تماس حاصل فرمایید این مجموعه صرفا جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید کیچن اید در تهران و مشهد می باشد و از قیمت ها اطلاعی ندارد.

تمامی خدمات مربوط به تعمیر ساید بای ساید کیچن اید توسط سرویسکاران و تکنسین های متخصص که دارای مدارک علمی معتبر و بین المللی می باشند جهت رفاه حال مشتریان در محل انجام می شود.

جهت حفظ طول عمر دستگاه شما و کارکرد بهینه آن فقط از قطعات فابریک و اصلی استفاده میشود.

عیب یابی ساید بای ساید کیچن اید در شرق تهران | عیب یابی ساید بای ساید کیچن اید در غرب تهران | عیب یابی ساید بای ساید کیچن اید در جنوب تهران | عیب یابی ساید بای ساید کیچن اید در شمال تهران | عیب یابی ساید بای ساید کیچن اید در تهران | عیب یابی ساید بای ساید کیچن اید در مشهد

 

شارژ گاز ،تعویض موتور و کمپرسور ساید بای ساید کیچن اید در محل

 

Kitchen Aid gas charging & compressor replacement at home

 

کلیه خدمات شارژ گاز و تعویض و نصب کمپرسور در محل شما انجام میشود و نیازی به انتقال دستگاه به کارگاه نیست

شارژ گاز ساید بای ساید کیچن اید در شمال تهران | شارژ گاز ساید بای ساید کیچن اید در جنوب تهران | شارژ گاز ساید بای ساید کیچن اید در شرق تهران | شارژ گاز ساید بای ساید کیچن اید در غرب تهران |شارژ گاز ساید بای ساید کیچن اید در تهران | شارژ گاز ساید بای ساید کیچن اید در مشهد

 

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید کیچن اید در تهران

 

جهت تعمیر ساید بای ساید کیچن اید در تهران 7 روز هفته و در 24 ساعت به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

 

ضمانت و گارانتی خدمات تعمیر ساید بای ساید کیچن اید

 

کلیه خدمات تعمیر ساید بای ساید کیچن اید توسط سرویسکار ساید بای ساید کیچن اید در ثامن سرویس دارای ضمانت می باشد تا این اطمینان را به شما بدهیم که یکی از بهترین ها هستیم.

پس از اتمام سرویس ساید بای ساید کیچن اید چنانچه هرگونه مشکل احتمالی برای دستگاه شما پیش آمد نگران نباشید ما آن را بدون هزینه اضافی برطرف خواهیم کرد.

 

تعمیر 24 ساعته ساید بای ساید کیچن اید در تهران

 

Kitchen Aid Repair 24 Hours in Tehran

 

در هر ساعت از شبانه روز که احساس کردید ساید بای ساید کیچن اید شما به تعمیر احتیاج دارد با ما تماس بگیرید کادر مجرب ما در این مجموعه شبانه روزی به صورت آنلاین با دریافت مشخصات شما به محل سکونت شما آمده تا به تعمیر ساید بای ساید کیچن اید شما بپردازند. علاوه بر این کادر مجرب ما کارکنانی را به صورت سیار در اختیار دارد تا در هر لحظه از شبانه روز به صورت سیار در شهر در انتظار کمک به شما عزیزان می باشند.

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید کیچن اید در شرق تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید کیچن اید در غرب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید کیچن اید در جنوب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید کیچن اید در شمال تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید کیچن اید در تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید کیچن اید در مشهد

 

ارور ساید بای ساید کیچن اید

 

Kitchen Aid Side by side Refrigerator Error

 

همانطور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی و مجهز شدن یخچال به سیستم های جدید در برد الکترونیکی ساید بای ساید کیچن اید برنامه هایی نوشته شده که در صورت خرابی یک قطعه ارور مخصوص آن قطعه به نمایش گذاشته شود.

بعد از دیدن ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید میتوان نسبت به عیب یابی یخچال ساید بای ساید و رفع ایراد آن اقدام کرد.

با مراجعه به دفترچه راهنمای ساید بای ساید کیچن اید میتوانید علت ارور و خرابی قطعه را متوجه شوید.

بلافاصله پس از مشاهده ارور ساید بای ساید کیچن اید بر روی صفحه سریعا با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنیم تا هزینه های سنگین تری به شما تحمیل نشود.

 

دلایل خرابی برد ساید بای ساید کیچن اید

 

برد ساید بای ساید کیچن اید از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده است که اغلب در بالای یخچال و در برخی مدل ها در پشت یخچال و یا پایین یخچال تعبیه شده اند خرابی های برد ساید بای ساید کیچن اید به چند دلیل اتفاق می افتند:

1 | نوسانات برق

نوسان برق یکی از علل خرابی مدار الکترونیکی ساید بای ساید کیچن اید است و با ایجاد نوسان و بالا و پایین شدن ولتاژ به قطعات برد آسیب میزند راه حلی که برای آن میشود اندیشید این است که یخچال ساید بای ساید را به یک نوسان گیر یا استابیلایزر مجهز کرد این دستگاه از تغییر ولتاژ و نوسانات جلوگیری کرده و یک برق بدون نوسان را به صورت دائمی تامین میکند.

در زمان هایی که یخچال ساید بای ساید مجهز به این دستگاه نباشد باید هنگامی که نوسانات برق اتفاق می افتد آن را از برق بکشید تا نوسان بر طرف شود.

 

2 | آب خوردگی

معمولا خانم ها جهت نظافت و تمیز کردن یخچال ساید بای ساید آن را پس از مدتی استفاده می شورند که این امر باعث رسیدن آب به قطعات حساس و الکترونیکی شده و زمانی که آب به برد میرسد اتصالی میکند و آسیب میبیند.

راه حل آن ساده است قسمت هایی که دارای قطعات حساس می باشند را با دستمال تمیز کنید و از آب زدن و شستن آن بپرهیزید.

 

3 | اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

در این قسمت چنانچه قطعه ای از مدار دچار خرابی یا اتصالی شود و به موقع برای تعمیر یا تعویض آن اقدام نگردد برد نیز آسیب می بیند اکثر خرابی های برد در این مورد مربوط به خرابی کمپرسور یا موتور یخچال ساید بای ساید ، المنت و یا هیتر ، شیر برقی ، یخساز ، سنسور و فن می باشد که با تعمیر و یا تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به برد جلوگیری میشود.

 

قطعات اصلی ساید بای ساید کیچن اید

 

Kitchen Aid side by side refrigerator parts

 

به طور کلی ساید بای ساید کیچن اید به چند دلیل دچار مشکل میشوند

1 | ایراد در سیستم سرمایشی

2 | ایراد در سیستم الکترونیکی

 

قطعات سیستم سرمایشی ساید بای ساید کیچن اید

 

کمپرسور یا موتور کیچن اید

Kitchen Aid Compressor

کندانسور کیچن اید

Kitchen Aid Condenser

فن کندانسور کیچن اید

Kitchen Aid Condenser fan

لوله مویین یا کابلری کیچن اید

Kitchen Aid Capillary tube

فیلتر درایر کیچن اید

Kitchen Aid filter dryer

تایمر دیفراست کیچن اید ( در مدل های قدیمی)

Kitchen Aid defrost timer

ترموفیوز کیچن اید

Kitchen Aid thermo fuse

ترمو دیسک کیچن اید

Kitchen Aid Thermo disk

اواپراتور کیچن اید

Kitchen Aid Evaporator

فن اواپراتور کیچن اید

Kitchen Aid Evaporator Fan

المنت یا هیتر کیچن اید

Kitchen Aid Heater

سنسور دیفراست کیچن اید

Kitchen Aid Defrost Sensor

سنسور دمای محیطی کیچن اید

Kitchen Aid Ambient Sensor

یخساز کیچن اید

Kitchen Aid Ice Maker

برد اصلی یا منبع تغذیه کیچن اید

Kitchen Aid Main Board

برد نمایشگر یا دیسپلی کیچن اید

Kitchen Aid Display Board

 

تعویض فیلتر ساید بای ساید کیچن اید

 

Kitchen Aid Side by Side Water Filter Replacement

 

 

Kitchen Aid side by side water filter sell,buy & replacement
Kitchen Aid side by side water filter

فیلتر آب ساید بای ساید کیچن اید

همان طور که میدانید ساید بای ساید کیچن اید مجهز به سیستم یخساز و آبسرد کن می باشد که به صورت اتوماتیک عملیات یخسازی را انجام میدهد.

با توجه به اینکه دستگاه به آب شهری وصل میشود و داخل آب لوله کشی املاح و رسوبات فراوانی وجود دارد شرکت کیچن اید فیلتر تسویه آب را برای این دستگاه طراحی کرده تا نسبت به تسویه و جلوگیری از ورود املاح و رسوبات به سیستم جلوگیری کند.

 

زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید کیچن اید

 

به طور معمول زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید کیچن اید از 6 ماه تا 1 سال می باشد که البته بستگی به میزان استفاده شما از یخ و آب یخچال دارد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید کیچن اید در شرق تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید کیچن اید در غرب تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید کیچن اید در جنوب تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید کیچن اید در شمال تهران

 

خدمات کیچن اید در منزل و محل شما

 

تعمیر برد ساید بای ساید کیچن اید | تعمیر یخساز ساید بای ساید کیچن اید | تعویض فیلتر آب ساید بای ساید کیچن اید | تعویض موتور ساید بای ساید کیچن اید | شارژ گاز ساید بای ساید کیچن اید | سرویس ساید بای ساید کیچن اید | عیب یابی ساید بای ساید کیچن اید

 

 

 

خرید و فروش و ارسال قطعات اصلی ساید بای ساید کیچن اید به شهرستانها

 

Kitchen Aid Refrigerator Original Parts Sell and Buy

 

خراسان رضوی | خراسان جنوبی | خراسان شمالی | احمدآباد صولت | انابد | باجگیران | باخرز | بار | بایگ | بجستان | بردسکن | بیدخت | بینالود | تایباد | تربت جام | تربت حیدریه | جغتای | جنگل | جوین | چاپشلو | چکنه | چناران | خرو | خلیل‌آباد | خواف | خوشاب | داورزن | درگز | درود | دولت‌آباد | رباط سنگ | رشتخوار | رضویه | رودآب | ریوش | زاوه | سبزوار | سرخس | سفید سنگ | سلامی | سلطان‌آباد | سنگان | شادمهر | شاندیز | ششتمد | شهرآباد | شهرزو | صالح‌آباد | طرقبه | عشق‌آباد | فرهادگرد | فریمان | فیروزه | فیض‌آباد | قاسم‌آباد | قدمگاه | قلندرآباد | قوچان | کاخک | کاریز | کاشمر | کدکن | کلات | کندر | گلبهار | گلمکان | گناباد | لطف‌آباد | مزداوند | مشهد ریزه | ملک‌آباد | مه‌ولات | نشتیفان | نصرآباد | نقاب | نوخندان | نیشابور | نیل‌شهر | همت‌آباد | یونسی | بجنورد | بیرجند | سرخس | گلبهار | زشک | بینالود | آذربایجان شرقی | تبریز | مراغه | مرند | میانه | آذربایجان غربی | ارومیه | خوی | میاندوآب | مهاباد | اردبیل | مشگین‌شهر | خلخال | اصفهان | کاشان | خمینی‌شهر | نجف‌آباد | ایلام | ایوان | دهلران | آبدانان | اسنوا | هر | بندر عباس | هر | برازجان | بندر گناوه | خورموج | تهران | اسلام‌ شهر | گلستان | قدس | رودهن | پردیس | دماوند | بومهن | آبعلی | وسکاره | آینه ورزان | چهارمحال و بختیاری | شهرکرد | بروجن | فرخ‌شهر | فارسان | خراسان جنوبی | بیرجند | قائن | فردوس | نهبندان | خراسان رضوی | مشهد | سبزوار | نیشابور | تربت حیدریه | خراسان شمالی | بجنورد | شیروان | اسفراین | گرمه جاجرم | خوزستان | اهواز | دزفول | آبادان | خرمشهر | زنجان | زنجان | ابهر | خرمدره | قیدار | سمنان | شاهرود | دامغان | گرمسار | سیستان و بلوچستان | زاهدان | زابل | ایرانشهر | چابهار | فارس | شیراز | کازرون | جهرم | مرودشت | قزوین | قزوین | تاکستان | الوند | اقبالیه | قم | قنوات | جعفریه | کهک | کرج | هشتگرد | نظرآباد | محمدشهر | کردستان | سنندج | سقز | مریوان | بانه | کرمان | سیرجان | رفسنجان | جیرفت | کرمانشاه | اسلام‌آباد غرب | هرسین | کنگاور | کهگیلویه و بویراحمد | یاسوج | دوگنبدان | دهدشت | لیکک | گلستان | گرگان | گنبد کاووس | علی‌آباد کتول | بندر ترکمن | گیلان | رشت | بندر انزلی | لاهیجان | لنگرود | لرستان | خرم‌آباد | بروجرد | دورود | کوهدشت | مازندران | ساری | بابل | آمل | قائم‌ شهر | مرکزی | اراک | ساوه | خمین | محلات | هرمزگان | بندرعباس | میناب | دهبارز | بندر لنگه | همدان | ملایر | نهاوند | تویسرکان | یزد | میبد | اردکان | بافق | کیش | قشم | آستارا | بهبهان | پرند

توجه این مجموعه هیچگونه وابستگی به شرکت کیچن اید و نمایندگی کیچن اید ندارد.

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | تعمیر یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | تعمیرات یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | تعمیرکار یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | تعویض موتور یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | خدمات یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | سرویس کار یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | شارژ گاز یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | قطعات اصلی یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | گارانتی یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | مرکز خدمات یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | نصب موتور یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | برد اصلی یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | تعمیرگاه یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران | تعمیرکار سیار یخچال ساید بای ساید کیچن اید در تهران

 

مناطق پوشش دهی جهت سرویس و تعمیرات ساید بای ساید کیچن اید در تهران

 

کلیه مناطق تهران شمال | جنوب | شرق و غرب تهران تحت پوشش و سرویس دهی ثامن سرویس می باشد.

 

تعمیرگاه تخصصی ساید بای ساید کیچن اید در تهران و مشهد

 

Kitchen Aid side by side refrigerator repair in Tehran & Mashhad

 

خدمات ما

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران
شریعتی - ظفر
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنوب تهران
بسته شده
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران
پیروزی - نیروهوایی
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران
صادقیه

Appliance repair

دستگاههای تولید شده و تعمیر شده
از سال 1346 تا کنون

تعمیر چمبر تست شرایط محیطی

1950

دستگاه

تعمیرات لوازم آزمایشگاهی

Laboratory equipment repairs

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

15230

دستگاه

تعمیرات لوازم خانگی

Home appliance repairs

نمایندگی تعمیرات لوازم صنعتی

27096

دستگاه

تعمیرات لوازم صنعتی

Industrial Equipment Repairs

ثامن سرویس

180300

ساخت یخچال فریزرهای خانگی ،صنعتی و آزمایشگاهی

Manufacture of domestic, industrial and laboratory refrigerators

تعمیرات شبانه روزی...
فقط و فقط یخچال فریزر
09374128234