تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

نمایندگی کیچن اید در تهران

نیاز به تعمیر دارید؟

شرکت ثامن سرویس آریا نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی مفتخر است که با بیش از نیم قرن تجربه در سه دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرات لوازم صنعتی و تعمیرات لوازم آزمایشگاهی در شهر تهران فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

همین حالا تماس بگیرید

91003101

نمایندگی کیچن اید در تهران

فهرست مطالب

شرکت چیکن اید -Kitchenaid

 

 

Kitchenaid Appliance repair

کیچن اید – KitchenAid یک مارک لوازم خانگی آمریکایی است که متعلق به شرکت Whirlpool است.

محصولات شرکت چیکن اید در زمینه لوازم خانگی شامل یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، لباسشویی ، ظرفشویی ، خشک کن ، همزن ایستاده ، اجاق گاز و غیره می باشد.

این شرکت در سال 1919 توسط شرکت تولیدی هوبارت برای تولید مخلوط کن های استند تاسیس شد. “H-5” اولین مدل معرفی شده بود. هنگامی که رقبا به این بازار نوظهور روی آوردند ، این شرکت با رقابت روبرو شد و در دهه 1930 با مدل “K” ، اثر طراح Egmont Arens ، سایه تجاری با نام تجاری خود را معرفی کرد. میکسرهای ایستاده این برند از زمان طراحی کمی تغییر کرده اند و ضمیمه های مدل “K” به بعد با ماشین های مدرن سازگار هستند.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات محصولات کیچن اید در تهران

91003188 

در نمایندگی تعمیرات کیچن اید لوازم خانگی بزرگ شامل : تعمیر ساید بای ساید کیچن اید | تعمیر یخچال فریزر کیچن اید | تعمیر لباسشویی کیچن اید | تعمیر ظرفشویی کیچن اید | تعمیر کولرگازی کیچن اید | تعمیر جاروبرقی کیچن اید 

 و لوازم ریز آشپزخانه نمایندگی تعمیرات لوازم ریز آشپزخانه کیچن اید شامل : تعمیر چایساز کیچن اید | تعمیر گوشت کوب برقی کیچن اید |
تعمیر خمیر گیر کیچن اید | تعمیر اسپرسو ساز کیچن اید | تعمیر بلندر کیچن اید | تعمیر مخلط کن کیچن اید | تعمیر همزن کیچن اید | تعمیر غذاساز کیچن اید | تعمیر میکسر کیچن اید| تعمیر مایکروفر کیچن اید با قطعات اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی انجام میشود.

 

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کیچن اید
Kitchenaid repair center

 

ماشین ظرفشویی بعد از اینکه شرکت تولیدی گاریس-کوکران به عنوان بخشی از KitchenAid درآمد ، دومین خط تولید بود که در سال 1949 معرفی شد. اولین ماشین ظرفشویی KitchenAid بر اساس طرح اصلی جوزفین گاریس کوکران بود که در سال 1893 در نمایشگاه شیکاگو به مردم معرفی شد.

با این حال ، حتی لوازم قابل اعتماد نیز به نگهداری یا تعمیر نیاز دارند. در صورت نیاز به تعمیر لوازم خانگی KitchenAid ، می توانید به ثامن سرویس تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی در کشور اعتماد کنید.

این مجموعه لوازم KitchenAid شما را از هرجایی که خریده باشید تعمیر می کند!

 

شرکت ثامن سرویس برای تعمیر و نگهداری لوازم KitchenAid – کیچن اید شما تکنسین های مجاز تعمیر را به خانه شما می فرستد. ما از اهمیت نگهداری و آماده بودن آشپزخانه و وسایل آن برای استفاده روزانه مطلعیم.

 

کارشناسان ما مشکل را تشخیص داده و موضوع را به دقت برای شما توضیح می دهند. پس از تعمیر دستگاه ، می توانید اطمینان داشته باشید که تعمیر لوازم خانگی تحت ضمانت رضایت 90 روزه است.

 

این بدان معناست که در ثامن سرویس، ما در پشت کار خود و قطعاتی که استفاده می کنیم ایستاده ایم و شما می توانید برای انجام کار تعمیر به متخصصان ما اعتماد کنید. اگر دستگاه KitchenAid شما بنا به دلایلی به تعمیر احتیاج دارد و یا از کار افتاده است ، ما برای تعمیر از قطعات اصلی استفاده خواهیم کرد.

آیا برای تعمیر یا نگهداری نیاز به دستگاه KitchenAid دارید؟

 برای خدمات سریع ، قابل اعتماد و رضایت تضمین شده ، به خدمات شرکت ثامن سرویس اعتماد کنید!

خدمات ما

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران
شریعتی - ظفر
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنوب تهران
بسته شده
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران
پیروزی - نیروهوایی
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران
صادقیه

Appliance repair

دستگاههای تولید شده و تعمیر شده
از سال 1346 تا کنون

تعمیر چمبر تست شرایط محیطی

1950

دستگاه

تعمیرات لوازم آزمایشگاهی

Laboratory equipment repairs

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

15230

دستگاه

تعمیرات لوازم خانگی

Home appliance repairs

نمایندگی تعمیرات لوازم صنعتی

27096

دستگاه

تعمیرات لوازم صنعتی

Industrial Equipment Repairs

ثامن سرویس

180300

ساخت یخچال فریزرهای خانگی ،صنعتی و آزمایشگاهی

Manufacture of domestic, industrial and laboratory refrigerators

تعمیرات شبانه روزی...
فقط و فقط یخچال فریزر
09374128234