تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی

نیاز به تعمیر دارید؟

شرکت ثامن سرویس آریا نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی مفتخر است که با بیش از نیم قرن تجربه در سه دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرات لوازم صنعتی و تعمیرات لوازم آزمایشگاهی در شهر تهران فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی
همین حالا تماس بگیرید

91003101

Mitsubishi side by side dealer repair in Tehran & Mashhad

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی

فهرست مطالب

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و مشهد

 

Mitsubishi side by side repair in Tehran & Mashhad

 

شرکت میتسوبیشی

 

Mitsubishi Company

 

شرکت میتسوبیشی یک شرکت بسیار بزرگ است که در زمینه های بسیاری فعالیت دارد از جمله لوازم خانگی میتسوبیشی شامل : یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولر گازی و جارو برقی که در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی رسمی جهت تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد که تمامی این نمایندگی ها دارای قطعات اصلی و اورجینال مخصوص کارخانه میتسوبیشی بوده که با گذراندن دوره های آموزشی سرویس ، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی میتسوبیشی ، در نمایندگی های خود فعالیت دارند.

 

 

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در منزل و محل

 

Mitsubishi side by side repair at home

 

Mitsubishi side by side dealer repair in Tehran & Mashhad
Mitsubishi side by side dealer repair

 

در صورتیکه یکی از محصولات شرکت میتسوبیشی را دارید و نیاز به یک سرویسکار مطمئن و متخصص دارید که در منزل شما نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند فقط با یک تماس تکنسین متخصص ما در محل شما حاضر شده تا پس از عیب یابی و برآورد هزینه در صورت تایید شما نسبت به تعمیر و رفع ایراد آن اقدام کنند.

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در منزل بسیاری از مشکلات مشتریان ما را حل کرده و در هزینه و وقت بسیار صرفه جویی میکند چون نیازی به انتقال یخچال به کارگاه نمی باشد و در حضور شما تعمیر میگردد.

 

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و مشهد

 

Mitsubishi side by side repair in Tehran,Mashhad

 

در این مجموعه صرف نظر از اینکه چه مدلی از ساید بای ساید میتسوبیشی را دارید (قدیمی ترین و جدید ترین) کلیه مدلها به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی تعمیر خواهند شد.

 

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

 

تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و مشهد

 

مجموعه ثامن سرویس برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی و اعزام تعمیرکار سیار میتسوبیشی کرده تا این افراد با مراجعه به محل خرابی یخچال ، در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی اقدام کنند.

سرویسکار سیار پس از مراجعه به محل شما و تست کامل سیستم و عیب یابی ، هزینه آن را به شما اعلام کرده تا در صورت صلاحدید شما نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید در محل اقدام کند تا نیازی به جابجایی آن نباشد.

شما میتوانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید در منزل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.

تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

 

خدمات پس از فروش ساید بای ساید میتسوبیشی

 

Mitsubishi side by side after sell repair

 

 

Mitsubishi after sell side by side repair in Tehran & Mashhad
Mitsubishi after sell side by side repair

 

خدمات پس از فروش در هر کارخانه و شرکتی یکی از مهم ترین بخش های آن شرکت می باشد خدمات پس از فروش به ارائه خدمات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی پس از فروش یک دستگاه گفته می شود.

در زمینه لوازم خانگی خدمات پس از فروش ساید بای ساید میتسوبیشی دارای اهمیت بالایی می باشد مثلا بعد از خرید یک یخچال و با گذشت زمان یکی از طبقات و یا قطعات آن دچار خرابی و یا شکستگی می شود که با مراجعه به خدمات پس از فروش میتسوبیشی در تهران و یا شهر خود میتوانید آن را تهیه بفرمایید.

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص و یا عیب باشد پس از خرید آن و تماس با واحد خدمات شرکت میتسوبیشی می توان آن را مرجوع و دستگاه دیگری دریافت کرد.

 

تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و مشهد

 

Mitsubishi Ice Maker Repair in Tehran & Mashhad

 

Mitsubishi side by side ice maker repair in Tehran & Mashhad
Mitsubishi side by side ice maker repair

 

همانطور که میدانید ساید بای ساید میتسوبیشی یک محفظه مخصوص جهت یخسازی دارد که به طور منظم تا زمانیکه محفظه آن پر از یخ نشده به ساختن یخ ادامه میدهد که پس از کامل شدن عملیات یخسازی توسط اهرم تشخیص میزان یخ، عملیات آن متوقف می شود.

در فصل تابستان که بیشترین زمانی است که به یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی خود احتیاج دارید ممکن است دچار مشکل شود برای رفع مشکل و تعمیر یخساز میتسوبیشی با یکی از شعب ثامن سرویس در تهران و مشهد تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

از جمله مشکلاتی که باعث میشود عملیات یخسازی متوقف شود را به آن اشاره میکنیم:

گیر کردن یخ در محفظه یخساز

خرابی شیر برقی آب

مسدود بودن ورودی آب به دلیل گرفتن رسوب و جرم در اثر تعویض نکردن به موقع فیلتر

خرابی موتور یخساز

شکستگی پلیت و ظرف قالب یخ یخساز

خرابی موتور یخساز

خرابی گیربکس یخساز و یخ خورد کن

خرابی آیس باکس

خرابی و شکستگی هلزونی آیس باکس

خرابی در سنسور یخساز

خرابی در هیتر و المنت یخساز (در بعضی از مدل ها)

خرابی در برد یخساز

خاموش بودن یخساز

عدم سرمای کافی در قسمت فریزر

ساید بای ساید میتسوبیشی با نشان دادن کد خطا یا ارور شما را از مشکلات یخساز با خبر میکند.

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات یخساز فیلتر آب ساید میتسوبیشی را به طور منظم هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

 

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی

 

کلیه شرکت ها و کارخانجات تولید لوازم خانگی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در کمترین زمان معمولا دارای شعبات متعددی در شهر ها و کشورهای مختلف می باشند تا با ارائه خدمات سریع به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی باید از کارخانه میتسوبیشی مجوز فعالیت کسب کرده تا به عنوان یک نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی بتواند فعالیت کند.

ارائه خدمات تعمیر در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی بر عهده نمایندگی می باشد.

یکی از خصوصیات بارز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی استفاده از قطعات اصلی میتسوبیشی بوده که دارای اهمیت بالایی است.

جهت اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی رسمی میتسوبیشی در شهر خود میتوانید با 118 در تماس باشید تا نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی شود به عنوان مثال:

نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

 

 

تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و مشهد

 

Mitsubishi Side by side board repair in Tehran & Mashhad

 

 

Mitsubishi side by side board repair in Tehran,Mashhad
Mitsubishi side by side board repair

 

ساید بای ساید میتسوبیشی دارای برد الکترونیکی پیچیده ای است که کلیه دستورات را به صورت اتوماتیک انجام می دهند.

برخی از مدل های ساید بای ساید میتسوبیشی دارای بردهای گران قیمتی است که در اکثر اوقات در بازار موجود نیستند با توجه به این موضوع تیم تخصصی ثامن سرویس نسبت به تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی اقدام کرده و ضمانت می کند که به صورت فابریک به کار خود ادامه دهند.

تقریبا 99 درصد از بردهای ساید بای ساید میتسوبیشی قابل تعمیر می باشند به شرطی که توسط تعمیرکار دیگری دستکاری نشده باشد و قطعات آن را برنداشته باشد.

تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

 

خدمات ما :

 

 

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در منزل و محل شامل :

 

Mitsubishi side by side troubleshooting & repair at home

 

Mitsubishi side by side trouble shooting & service at home in Tehran & Mashhad
Mitsubishi side by side troubleshooting & service

 

شارژ گاز و رفع نشتی گاز در ساید بای ساید میتسوبیشی ، تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی ، تعمیر و تعویض موتور (کمپرسور) ساید بای ساید میتسوبیشی ، تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی ، تعمیر مدار دیفراست (Defrost) و برفک زدایی در ساید بای ساید بدون برفک (No Frost) میتسوبیشی ، تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی ، نصب و راه اندازی ساید بای ساید میتسوبیشی ، رفع آب ریزی ، عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی ، سرویس های دوره ای و هر آنچه که شما در خصوص تعمیرات ساید بای ساید میتسوبیشی احتیاج دارید.

 

 

چنانچه ساید بای ساید میتسوبیشی خود را تازه خریده اید حتما از فروشنده کارت ضمانت نامه و گارانتی ساید بای ساید میتسوبیشی خود را دریافت کنید و جهت استفاده از خدمات پس از فروش ساید بای ساید میتسوبیشی حتما با نمایندگی رسمی ساید بای ساید میتسوبیشی در ایران تماس بگیرید تا دستگاه شما شامل ضمانت و گارانتی شود.

لطفا جهت تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی فقط با متخصصین تماس بگیرید و از تعمیر آن توسط افراد غیر حرفه ای و غیر مجاز خودداری نمایید.

نکته مهم تعمیرات ساید بای ساید میتسوبیشی در زمان گارانتی خارج از نمایندگی مجاز ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران موجب ابطال گارانتی می شود.

برای خرید ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و همچنین اطلاع از قیمت میتوانید با فروشگاه مرکزی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و یا نمایندگی فروش ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران تماس حاصل فرمایید این مجموعه صرفا جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و مشهد می باشد و از قیمت ها اطلاعی ندارد.

تمامی خدمات مربوط به تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی توسط سرویسکاران و تکنسین های متخصص که دارای مدارک علمی معتبر و بین المللی می باشند جهت رفاه حال مشتریان در محل انجام می شود.

جهت حفظ طول عمر دستگاه شما و کارکرد بهینه آن فقط از قطعات فابریک و اصلی استفاده میشود.

عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

 

شارژ گاز ،تعویض موتور و کمپرسور ساید بای ساید میتسوبیشی در محل

 

Mitsubishi gas charging & compressor replacement at home

 

کلیه خدمات شارژ گاز و تعویض و نصب کمپرسور در محل شما انجام میشود و نیازی به انتقال دستگاه به کارگاه نیست

شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران |شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

 

Mitsubishi side by side compressor eplacement & gas charging at home in Tehran & Mashhad
Mitsubishi side by side compressor eplacement & gas charging at home

 

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

 

جهت تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران 7 روز هفته و در 24 ساعت به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

 

ضمانت و گارانتی خدمات تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی

 

کلیه خدمات تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی توسط سرویسکار ساید بای ساید میتسوبیشی در ثامن سرویس دارای ضمانت می باشد تا این اطمینان را به شما بدهیم که یکی از بهترین ها هستیم.

پس از اتمام سرویس ساید بای ساید میتسوبیشی چنانچه هرگونه مشکل احتمالی برای دستگاه شما پیش آمد نگران نباشید ما آن را بدون هزینه اضافی برطرف خواهیم کرد.

 

تعمیر 24 ساعته ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

 

Mitsubishi Repair 24 Hours in Tehran

 

در هر ساعت از شبانه روز که احساس کردید ساید بای ساید میتسوبیشی شما به تعمیر احتیاج دارد با ما تماس بگیرید کادر مجرب ما در این مجموعه شبانه روزی به صورت آنلاین با دریافت مشخصات شما به محل سکونت شما آمده تا به تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی شما بپردازند. علاوه بر این کادر مجرب ما کارکنانی را به صورت سیار در اختیار دارد تا در هر لحظه از شبانه روز به صورت سیار در شهر در انتظار کمک به شما عزیزان می باشند.

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

 

ارور ساید بای ساید میتسوبیشی

 

Mitsubishi Side by side Error

 

همانطور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی و مجهز شدن یخچال به سیستم های جدید در برد الکترونیکی ساید بای ساید میتسوبیشی برنامه هایی نوشته شده که در صورت خرابی یک قطعه ارور مخصوص آن قطعه به نمایش گذاشته شود.

بعد از دیدن ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید میتوان نسبت به عیب یابی یخچال ساید بای ساید و رفع ایراد آن اقدام کرد.

با مراجعه به دفترچه راهنمای ساید بای ساید میتسوبیشی میتوانید علت ارور و خرابی قطعه را متوجه شوید.

بلافاصله پس از مشاهده ارور ساید بای ساید میتسوبیشی بر روی صفحه سریعا با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنیم تا هزینه های سنگین تری به شما تحمیل نشود.

 

دلایل خرابی برد ساید بای ساید میتسوبیشی

 

برد ساید بای ساید میتسوبیشی از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده است که اغلب در بالای یخچال و در برخی مدل ها در پشت یخچال و یا پایین یخچال تعبیه شده اند خرابی های برد ساید بای ساید میتسوبیشی به چند دلیل اتفاق می افتند:

1 | نوسانات برق

نوسان برق یکی از علل خرابی مدار الکترونیکی ساید بای ساید میتسوبیشی است و با ایجاد نوسان و بالا و پایین شدن ولتاژ به قطعات برد آسیب میزند راه حلی که برای آن میشود اندیشید این است که یخچال ساید بای ساید را به یک نوسان گیر یا استابیلایزر مجهز کرد این دستگاه از تغییر ولتاژ و نوسانات جلوگیری کرده و یک برق بدون نوسان را به صورت دائمی تامین میکند.

در زمان هایی که یخچال ساید بای ساید مجهز به این دستگاه نباشد باید هنگامی که نوسانات برق اتفاق می افتد آن را از برق بکشید تا نوسان بر طرف شود.

 

2 | آب خوردگی

معمولا خانم ها جهت نظافت و تمیز کردن یخچال ساید بای ساید آن را پس از مدتی استفاده می شورند که این امر باعث رسیدن آب به قطعات حساس و الکترونیکی شده و زمانی که آب به برد میرسد اتصالی میکند و آسیب میبیند.

راه حل آن ساده است قسمت هایی که دارای قطعات حساس می باشند را با دستمال تمیز کنید و از آب زدن و شستن آن بپرهیزید.

 

3 | اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

در این قسمت چنانچه قطعه ای از مدار دچار خرابی یا اتصالی شود و به موقع برای تعمیر یا تعویض آن اقدام نگردد برد نیز آسیب می بیند اکثر خرابی های برد در این مورد مربوط به خرابی کمپرسور یا موتور یخچال ساید بای ساید ، المنت و یا هیتر ، شیر برقی ، یخساز ، سنسور و فن می باشد که با تعمیر و یا تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به برد جلوگیری میشود.

 

قطعات اصلی ساید بای ساید میتسوبیشی

 

Mitsubishi side by side parts

 

به طور کلی ساید بای ساید میتسوبیشی به چند دلیل دچار مشکل میشوند

1 | ایراد در سیستم سرمایشی

2 | ایراد در سیستم الکترونیکی

 

قطعات سیستم سرمایشی ساید بای ساید میتسوبیشی

 

کمپرسور یا موتور میتسوبیشی

Mitsubishi Compressor

کندانسور میتسوبیشی

Mitsubishi Condenser

فن کندانسور میتسوبیشی

Mitsubishi Condenser fan

لوله مویین یا کابلری میتسوبیشی

Mitsubishi Capillary tube

فیلتر درایر میتسوبیشی

Mitsubishi filter dryer

تایمر دیفراست میتسوبیشی ( در مدل های قدیمی)

Mitsubishi defrost timer

ترموفیوز میتسوبیشی

Mitsubishi thermo fuse

ترمو دیسک میتسوبیشی

Mitsubishi Thermo disk

اواپراتور میتسوبیشی

Mitsubishi Evaporator

فن اواپراتور میتسوبیشی

Mitsubishi Evaporator Fan

المنت یا هیتر میتسوبیشی

Mitsubishi Heater

سنسور دیفراست میتسوبیشی

Mitsubishi Defrost Sensor

سنسور دمای محیطی میتسوبیشی

Mitsubishi Ambient Sensor

یخساز میتسوبیشی

Mitsubishi Ice Maker

برد اصلی یا منبع تغذیه میتسوبیشی

Mitsubishi Main Board

برد نمایشگر یا دیسپلی میتسوبیشی

Mitsubishi Display Board

 

تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی

 

Mitsubishi Side by Side Water Filter Replacement

 

 

Mitsubishi side by side water filter sell,buy & replacement
Mitsubishi side by side water filter

فیلتر آب ساید بای ساید میتسوبیشی

همان طور که میدانید ساید بای ساید میتسوبیشی مجهز به سیستم یخساز و آبسرد کن می باشد که به صورت اتوماتیک عملیات یخسازی را انجام میدهد.

با توجه به اینکه دستگاه به آب شهری وصل میشود و داخل آب لوله کشی املاح و رسوبات فراوانی وجود دارد شرکت میتسوبیشی فیلتر تسویه آب را برای این دستگاه طراحی کرده تا نسبت به تسویه و جلوگیری از ورود املاح و رسوبات به سیستم جلوگیری کند.

 

زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید میتسوبیشی

 

به طور معمول زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی از 6 ماه تا 1 سال می باشد که البته بستگی به میزان استفاده شما از یخ و آب یخچال دارد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران

 

خدمات میتسوبیشی در منزل و محل شما

 

تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی | تعویض فیلتر آب ساید بای ساید میتسوبیشی | تعویض موتور ساید بای ساید میتسوبیشی | شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی | سرویس ساید بای ساید میتسوبیشی | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی

 

تعمیرات یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | شمال شرقی | شمال غربی

 

Mitsubishi side by side Repair in North of Tehran | North east | North West

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه یک 1

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 1

 

حصاربوعلی | رستم آباد | فرمانیه | اوین | درکه | زعفرانیه | محمودیه | ولنجک | امام زاده قاسم (ع) | دربند | گلابدره | جماران | دزاشیب | نیاوران | اراج | کاشانک | شهرک دانشگاه | شهرک نفت | دارآباد | باغ فردوس | تجریش | قیطریه | چیذر | حکمت | ازگل | سوهانک | شهید محلاتی | اتوبان امام علی | اتوبان صدر | اقدسیه | الهیه | فرشته | اندرزگو | بلوار ارتش | پارک وی | تجریش | جمشیدیه | دیباجی | سعدآباد | صاحبقرانیه | فرمانیه | قیطریه | محمودیه | مقدس اردبیلی | مینی سیتی | نوبنیاد | ولیعصر | کاشانک | کامرانیه

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه دو ۲

 

Mitsubishi Repair in Tehran area 2

 

بوعلی | سعادت آباد | مدیریت | کوهسار | پونک | شهید چوب تراش | شهید خرم رودی | صادقیه شمالی | شهرک هما | صادقیه | شهرآرا | کوی نصر | پردیسان | شهرک آزمایش | تهران ویلا | برق آلستوم | تیموری | طرشت | همایونشهر | توحید | زنجان | شادمهر | ایوانک | دریا | شهرک قدس | آسمانها | درختی | فرحزاد | مخابرات | پرواز | آزادی | اتوبان حکیم | اتوبان شیخ فضل اله نوری | اتوبان محمد علی جناح | اتوبان نیایش | اتوبان یادگار امام | بهبودی | جلال آل احمد | خوش شمالی | ستارخان | شادمان | شهرک ژاندارمری | شهرک غرب | گیشا | مترو شریف | مرزداران

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه سه ۳

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 3

 

آرارات | ونک | امانیه | زرگنده | درب دوم | رستم آباد | اختیاریه | داودیه | سید خندان | دروس | قبا | قلهک | کاوسیه | اختیاریه | پاسداران | جردن | جلفا | خواجه عبداله | دولت | کلاهدوز | شیخ بهایی | شیراز | ظفر | ملاصدرا | میدان کتابی | میرداماد | ولیعصر | پارک وی | نیایش

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه چهار ۴

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 4

 

مهران | کاظم آباد | کوهک | مجیدیه | شمس آباد | پاسداران |ضرابخانه | حسین آباد | مبارک آباد | شیان | لویزان | علم و صنعت | نارمک | تهرانپارس غربی | جوادیه | خاک سفید | تهرانپارس شرقی | قاسم آباد | ده نارمک | اوقاف | شمیران نو | حکیمیه | قنات کوثر | کوهسار | مجید آباد | اتوبان بابایی | اتوبان باقری | اتوبان صیاد شیرازی | بنی هاشم | پلیس | دلاوران | رسالت | سراج | شمس آباد | شهدا | صیاد شیرازی | علم وصنعت | فرجام | لویزان | میدان ملت | هروی | هنگام

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه پنج ۵

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 5

 

| شهران جنوبی | شهران شمالی | شهرزیبا | اندیشه | بهاران | کن | المهدی | باغ فیض | پونک جنوبی | پونک شمالی | حصارک | شهرک نفت | کوهسار | مرادآباد | پرواز | سازمان برنامه جنوبی | سازمان برنامه شمالی | ارم | سازمان آب | اباذر | فردوس | مهران | اکباتان | بیمه | آپادانا | جنت آباد جنوبی | جنت آباد شمالی | جنت آباد مرکزی | شاهین | آیت الله کاشانی | اشرفی اصفهانی | ایران زمین شمالی | بلوار تعاون | بلوار فردوس | بولیوار | پونک | پیامبر | جنت آباد | سازمان برنامه | ستاری | سردار جنگل | سولقان | شهر زیبا | شهران | شهرک اکباتان | شهید مهدی باکری

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه شش ۶

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 6

 

نجات اللهی | ایرانشهر | پارک لاله | کشاورز غربی | نصرت | ۱۶آذر | سنایی | بهجت آباد | عباس آباد | قزل قلعه | سیندخت | گلها | شیراز جنوبی | گاندی | ساعی | یوسف آباد | جهاد | جنت | آرژانتین | اتوبان همت | اسکندری | امیر آباد | بلوار کشاورز | توانیر | جمال زاده | حافظ | زرتشت | طالقانی | فاطمی | فلسطین | میدان انقلاب اسلامی | میدان ولیعصر | وزراء | کارگر شمالی | کردستان | کریم خان

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه هفت ۷

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 7

 

شارق الف | دهقان | شارق ب | گرگان | نظام آباد | خواجه نصیر و حقوقی | خواجه نظام شرقی | خواجه نظام غربی | کاج | امجدیه خاقانی | بهار | سهروردی باغ صبا | شهیدقندی | نیلوفر | عباس آباد | اندیشه | حشمتیه | دبستان | ارامنه الف | ارامنه ب | قصر | آپادانا | امام حسین | انقلاب | خواجه نظام | سرباز | سهروردی | شریعتی | شهید مدنی | شیخ صفی | عباس آباد | مدنی | مرودشت | مطهری | مفتح جنوبی | هفت تیر

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران

 

Mitsubishi Side by side Repair in east of Tehran

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه هشت ۸

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 8

 

تهرانپارس | دردشت | مدائن | هفت حوض | فدک | زرکش | نارمک | مجیدیه | کرمان | لشگر شرقی | لشگر غربی | وحیدیه | تسلیحات | جشنواره | سبلان

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه نه ۹

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 9

 

استادمعین | دکتر هوشیار | شهید دستغیب | فتح | امامزاده عبداله | شمشیری | سرآسیاب مهرآباد | مهرآبادجنوبی | استاد معین | سی متری جی | طوس | مهر آباد جنوبی | مهرآباد | امامزاده عبدالله | فتح | صنعتی

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه ده ۱۰

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 10

 

بریانک | سلیمانی تیموری | شبیری جی | هفت چنار | سلسبیل جنوبی | کارون جنوبی | هاشمی | زنجان جنوبی | سلسبیل شمالی | کارون شمالی | آذربایجان | آزادی | امام خمینی | جیحون | حسام الدین | خوش | دامپزشکی | رودکی | سینا | قصرالدشت | مالک اشتر | نواب | کارون | کمیل

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه یازده ۱۱

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 11

 

شیخ هادی | انقلاب | امیریه ( فرهنگ ) | فروزش | قلمستان | منیریه | حشمت الدوله | جمالزاده | اسکندری | دخانیات | مخصوص | جمهوری | حر | انبار نفت | آگاهی | راه آهن | عباسی | هلال احمر | ابوسعید | اسکندری جنوبی | پاستور | حسن آباد | گمرک | وحدت اسلامی | ولیعصر | کارگر جنوبی | کاشان

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه دوازده ۱۲

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 12

 

بهارستان | فردوسی | امامزاده یحیی | پامنار | بازار | سنگلج | تختی | هرندی | آبشار | قیام | کوثر | ایران | دروازه شمیران | امین حضور | پانزده خرداد | پیچ شمیران | خراسان | ری | سعدی | لاله زارنو | مولوی | میدان قیام

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه سیزده ۱۳

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 13

 

صفا | شهید اسدی | زاهد گیلانی | اشراقی | دهقان | نیروی هوایی | پیروزی | حافظیه | امامت | شورا | آشتیانی | زینبیه | سرخه حصار | تهران نو | دماوند | نیرو هوایی

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | جنوب شرقی | جنوب غربی

 

Mitsubishi Side by side Repair in south of Tehran | South east | South west

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه چهارده ۱۴

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 14

 

شکوفه | چهارصد دستگاه | جابری | دژکام | شاهین | مینای شمالی | نیکنام | آهنگران | بروجردی | صد دستگاه | فرزانه | سر آسیب دولاب | شیوا | نبی اکرم (ص) | شهرابی | شکیب | پرستار | سیزده آبان | بلوار ابوذر | تاکسیرانی | مینای جنوبی | دولاب | خاوران | آهنگ شرقی | آهنگ | قصر فیروزه | اتوبان محلاتی | افراسیابی شمالی | اندرزگو | پاسدار گمنام | شهید محلاتی | فلاح | نبرد | هفده شهریور | ائمه اطهار | نیرو هوایی | خیابان اول نیرو هوایی | خیابان دوم نیرو هوایی | خیابان سوم نیرو هوایی | خیابان چهارم نیرو هوایی | خیابان پنجم نیرو هوایی | خیابان ششم نیرو هوایی |

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه پانزده ۱۵

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 15

 

مظاهری | مینابی | بیسیم | شوش | طیب | مطهری | ابوذر | هاشم آباد | اتابک | شهید بروجردی | کیانشهر شمالی | کیانشهر جنوبی | رضویه | مشیریه | افسریه شمالی | افسریه جنوبی | مسعودیه | والفجر | قیامدشت | خاورشهر | آهنگ | اتوبان بعثت | افسریه | خاوران | مشیریه |

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه شانزده ۱۶

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 16

 

جوادیه | نازی آباد | خزانه | شهرک بعثت | علی آباد شمالی | یاخچی آباد | چهارصد دستگاه | تختی | علی آباد جنوبی | باغ آذری | راه آهن | رجایی | هلال احمر | یاخچی آباد

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه هفده ۱۷

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 17

 

ابوذر غربی | آذری | امامزاده حسن(ع) | یافت آباد | جلیلی | زهتابی | زمزم | سجاد | گلچین | وصفنارد | ابوذر شرقی | باغ خزانه | بلورسازی | مقدم | ابوذر | امام زاده حسن | قزوین | قلعه مرغی | میدان بهاران

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه هجده ۱۸

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 18

 

| فردوس | تولیدارو | بهداشت | ولیعصر شمالی | رجائی | ولیعصر جنوبی | صادقیه | صاحب الزمان | یافت آباد جنوبی | یافت آباد شمالی | شاد آباد | هفده شهریور | امام خمینی | شمس آباد | خلیج فارس شمالی | خلیج فارس جنوبی | اتوبان آزادگان | خلیج فارس | سعید آباد | شهرک صاحب الزمان | شهرک ولیعصر

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه نوزده ۱۹

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 19

 

خانی آباد نو شمالی | اسفندیاری و بستان | بهمنیار | خانی آباد نو جنوبی | شریعتی جنوبی | شریعتی شمالی | شکوفه جنوبی | شکوفه شمالی | نعمت آباد | دولت خواه | اسماعیل آباد | شهید کاظمی | رسالت | خانی آباد نو | عبدل آباد

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه بیست ۲۰

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 20

 

| اقدسیه | صفائیه | ظهیر آباد | غیوری | جوانمرد | حمزه آباد | دیلمان | فیروزآبادی | منصوریه | ۱۳آبان | دولت اباد | شهادت | استخر | بهشتی | سرتخت | علائین | نفر آباد | ولی آباد | امین آباد | تقی آباد | نظامی | عباس آباد | کهریزک

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران

 

Mitsubishi Side by side Repair in west of Tehran

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه بیست و یک ۲۱

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 21

 

شهرک دریا | تهرانسر غربی | تهرانسر شرقی | باشگاه نفت | تهرانسر مرکزی | شهرک پاسداران | تهرانسر شمالی | شهرک آزادی | شهرک فرهنگیان | شهرک استقلال | شهرک دانشگاه | چیتگر شمالی | چیتگر جنوبی |شهرک ۲۲ بهمن | ویلا شهر | وردآورد | شهرک غزالی | شهرک شهرداری | اتوبان تهران کرج | بزرگراه فتح | تهرانسر | شهرک ۲۲بهمن | شهرک دانشگاه شریف

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه بیست و دو ۲۲

 

Mitsubishi Side by side Repair in Tehran area 22

 

دهکده المپیک | زیبا دشت بالا | گلستان شرقی | زیبادشت پائین | شریف | گلستان غربی | امید | دژبان | شهید باقری | آزادشهر | پیکان شهر | دریاچه چیتگر | شهرک راه آهن | شهرک گلستان

 

خرید و فروش و ارسال قطعات اصلی ساید بای ساید میتسوبیشی به شهرستانها

 

Mitsubishi Side by side Original Parts Sell and Buy

 

خراسان رضوی | خراسان جنوبی | خراسان شمالی | احمدآباد صولت | انابد | باجگیران | باخرز | بار | بایگ | بجستان | بردسکن | بیدخت | بینالود | تایباد | تربت جام | تربت حیدریه | جغتای | جنگل | جوین | چاپشلو | چکنه | چناران | خرو | خلیل‌آباد | خواف | خوشاب | داورزن | درگز | درود | دولت‌آباد | رباط سنگ | رشتخوار | رضویه | رودآب | ریوش | زاوه | سبزوار | سرخس | سفید سنگ | سلامی | سلطان‌آباد | سنگان | شادمهر | شاندیز | ششتمد | شهرآباد | شهرزو | صالح‌آباد | طرقبه | عشق‌آباد | فرهادگرد | فریمان | فیروزه | فیض‌آباد | قاسم‌آباد | قدمگاه | قلندرآباد | قوچان | کاخک | کاریز | کاشمر | کدکن | کلات | کندر | گلبهار | گلمکان | گناباد | لطف‌آباد | مزداوند | مشهد ریزه | ملک‌آباد | مه‌ولات | نشتیفان | نصرآباد | نقاب | نوخندان | نیشابور | نیل‌شهر | همت‌آباد | یونسی | بجنورد | بیرجند | سرخس | گلبهار | زشک | بینالود | آذربایجان شرقی | تبریز | مراغه | مرند | میانه | آذربایجان غربی | ارومیه | خوی | میاندوآب | مهاباد | اردبیل | مشگین‌شهر | خلخال | اصفهان | کاشان | خمینی‌شهر | نجف‌آباد | ایلام | ایوان | دهلران | آبدانان | اسنوا | هر | بندر عباس | هر | برازجان | بندر گناوه | خورموج | تهران | اسلام‌ شهر | گلستان | قدس | رودهن | پردیس | دماوند | بومهن | آبعلی | وسکاره | آینه ورزان | چهارمحال و بختیاری | شهرکرد | بروجن | فرخ‌شهر | فارسان | خراسان جنوبی | بیرجند | قائن | فردوس | نهبندان | خراسان رضوی | مشهد | سبزوار | نیشابور | تربت حیدریه | خراسان شمالی | بجنورد | شیروان | اسفراین | گرمه جاجرم | خوزستان | اهواز | دزفول | آبادان | خرمشهر | زنجان | زنجان | ابهر | خرمدره | قیدار | سمنان | شاهرود | دامغان | گرمسار | سیستان و بلوچستان | زاهدان | زابل | ایرانشهر | چابهار | فارس | شیراز | کازرون | جهرم | مرودشت | قزوین | قزوین | تاکستان | الوند | اقبالیه | قم | قنوات | جعفریه | کهک | کرج | هشتگرد | نظرآباد | محمدشهر | کردستان | سنندج | سقز | مریوان | بانه | کرمان | سیرجان | رفسنجان | جیرفت | کرمانشاه | اسلام‌آباد غرب | هرسین | کنگاور | کهگیلویه و بویراحمد | یاسوج | دوگنبدان | دهدشت | لیکک | گلستان | گرگان | گنبد کاووس | علی‌آباد کتول | بندر ترکمن | گیلان | رشت | بندر انزلی | لاهیجان | لنگرود | لرستان | خرم‌آباد | بروجرد | دورود | کوهدشت | مازندران | ساری | بابل | آمل | قائم‌ شهر | مرکزی | اراک | ساوه | خمین | محلات | هرمزگان | بندرعباس | میناب | دهبارز | بندر لنگه | همدان | ملایر | نهاوند | تویسرکان | یزد | میبد | اردکان | بافق | کیش | قشم | آستارا | بهبهان | پرند

توجه این مجموعه هیچگونه وابستگی به شرکت میتسوبیشی و نمایندگی میتسوبیشی ندارد.

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیرات یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیرکار یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعویض موتور یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | خدمات یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | سرویس کار یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | شارژ گاز یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | قطعات اصلی یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | گارانتی یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | مرکز خدمات یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | نصب موتور یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | برد اصلی یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیرگاه یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیرکار سیار یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

 

مناطق پوشش دهی جهت سرویس و تعمیرات ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

 

کلیه مناطق تهران شمال | جنوب | شرق و غرب تهران تحت پوشش و سرویس دهی ثامن سرویس می باشد.

 

تعمیرگاه تخصصی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و مشهد

 

Mitsubishi side by side repair in Tehran & Mashhad

خدمات ما

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران
شریعتی - ظفر
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنوب تهران
بسته شده
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران
پیروزی - نیروهوایی
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران
صادقیه

Appliance repair

دستگاههای تولید شده و تعمیر شده
از سال 1346 تا کنون

تعمیر چمبر تست شرایط محیطی

1950

دستگاه

تعمیرات لوازم آزمایشگاهی

Laboratory equipment repairs

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

15230

دستگاه

تعمیرات لوازم خانگی

Home appliance repairs

نمایندگی تعمیرات لوازم صنعتی

27096

دستگاه

تعمیرات لوازم صنعتی

Industrial Equipment Repairs

ثامن سرویس

180300

ساخت یخچال فریزرهای خانگی ،صنعتی و آزمایشگاهی

Manufacture of domestic, industrial and laboratory refrigerators

تعمیرات شبانه روزی...
فقط و فقط یخچال فریزر
09374128234